Benátská noc dává návštěvníkům vstup na neděli zdarma | ABradio.cz

Benátská noc dává návštěvníkům vstup na neděli zdarma

Letošní letní festival Benátská noc je jediným, kde vystoupí skupina Kabát. Navíc dává příznivcům nedělní vstup zdarma …. V předprodeji i speciální VIP vstupenky.

18.ročník festivalu Benátská noc (29.7.-1.8.) se může pyšnit několika „nej“ – první vystoupení Garyho Moora u nás nebo jediné vystoupení skupiny Kabát během letošního léta…

Navíc, všichni, kdo si koupí v předprodeji jednodenní vstupenku na pátek nebo sobotu, automaticky dostávají vstup na nedělní program zdarma. Poslední den festivalu vystoupí – třeba Slade, Krokus, IMT Smile.

Ani program čtvrtečního „warm up“ nezůstává pozadu a nabízí koncerty Kamila Střihavky, No Name, Abraxas, Aleše Brichty a dalších. Zahřívací kolo na oslavu plnoletosti festivalu Benátská noc má program, který nemají ani mnohé festivaly v hlavních časech.

A protože osmnáctiny jsou vstupem do dospělosti, začíná se Benátská noc chovat zodpovědně i k životnímu prostředí. Začneme myslet ekologicky a budeme třídit odpad.

Hudební program bude probíhat hrát na čtyřech pódiích, připravena bude i Dance Stage Evropy 2 – přesný přehled naleznete v příloze. Program doplní sobotní dopolední neckiáda a dámský fotbalový zápas. Kopaná v netradičním pojetí rockerek 1. RFC Spark začne ve 13:00 a těšit se můžete na hráčky Sparty a Slavie, dále na zpěvačky, missky a samozřejmě vybrané fanynky festivalu (jak se stát součástí týmu a více informací na stránkách festivalu).

Rozšiřují se i služby a zábava pro rodiny s dětmi – dobře vybaveno bude zázemí pro nejmenší ratolesti, kde nejen naleznou klid pro odpočinek, ale kde pro ně TV Barrandov připravila zábavné hry s Animáčkem.

Pro všechny je připravena široká nabídka kvalitního občerstvení včetně vegetariánského, centrálního kempu (zdarma pro držitele vstupenky na Benátskou noc) nebo nově zbudovaného bezplatného centrálního parkoviště. Pohodlně a levněji se dají vstupenky na celý festival, ale i jednotlivé dny, pořídit v předprodeji v síti Ticketstream, ve všech pobočkách CK Čedok a Firo Tour.

Stále jsou k dispozici i jízdenky na Maloskalský Expres z Prahy, nádraží Libeň na Malou Skálu a zpět a to ve stejných předprodejích jako vstupenky. Cena zpáteční jízdenky je pouhých 180,– CZK /jízda tam i zpět/, v případě VIP 250,– CZK.

Veškeré podrobnosti jsou postupně zveřejňovány na www.benatskanoc.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.