Kosheen se vrací do Prahy, do klubu SaSaZu

  • Kosheen se vrací do Prahy, do klubu SaSaZu Fotogalerie (1)
    • 05.07.2010
    • Tisk

    Britští Kosheen se vrací na místo činu! Bude to téměř rok, co s velkým předstihem…

    Sdílejte článek:

Britští Kosheen se vrací na místo činu! Bude to téměř rok, co s velkým předstihem vyprodali holešovický klub SaSaZu a předvedli pro domácí publikum bez pochyby jedno z nejlepších show.

Na jejich další vystoupení se připravte 16.9.2010, samozřejmě v kompletní pětičlenné koncertní sestavě a opět v SaSaZu. Název Kosheen je složen ze dvou japonských slov, která v překladu znamenají „starý“ (ko) a „nový“ (shin). Až s odstupem času se dá říct, že výběr názvu, který si bristolská parta před 11 lety dala, je pro jejich aktuální pozici maximálně výstižný. Kosheen se právem řadí mezi kapely, které díky zkušenosti a experimentování s mnoha hudebními styly a oddaností pro své publikum stále dokazují, že živé koncertování je dokáže 100% naplnit. I když nevydávají každý rok nové album, tak jejich popularita přesto stále roste a jejich hudba oslovuje i nové publikum.

Hudební smršť pod vedením nezkrotné Sian Evans a průřez alby Resist, Kokopelli a Damage bude tak jednou z hlavních koncertních událostí podzimu.

Nejlevnější vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketpro za 650 CZK, jejich počet je limitován a cena se bude poté navyšovat. Kategorie VIP „all inclusive“ galerie jsou v ceně 1600 CZK.

Uvádí Pink Dot.

Více informací:

www.sasazu.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.