Dvojčíslo časopisu Report s Ozzy Osbournem na titulce | ABradio.cz

Dvojčíslo časopisu Report s Ozzy Osbournem na titulce

Na titulce Ozzy Osbourne, uvnitř Ivan Král, Prago Union, Meat Loaf, rozhovory s Black Rebel Motorcycle Club, Imodium a Richardem Müllerem, reportáž ze Sonisphere a seriály Ta naše metalománie a bigbít. Přílohou jsou 2 CD s hvězdami festivalů.

Z obsahu:

OZZY OSBOURNE

Před pár lety by to znělo jako neuvěřitelná zpráva, v dnešní záplavě hudebních hvězd směřujících do České republiky je to vlastně tak trochu „kusovka“. Legendární Ozzy Osbourne zahájí 28. srpna na úpatí hory Říp evropskou část svého celosvětového turné. Život této rockové legendy připomene článek Romana Jireše a Jany Kománkové.

BLACK REBEL MOTORCYCLE CLUB

Baskytarista BRMC Robert Been vypadal před rozhovorem s Martinem Skřivanem, jako by týden nespal. O několik hodin později stanul na pódiu úplně jiný člověk a s kytaristou Peterem Hayesem a bubenicí Leah Shapiro otevřeli brány svého chrámu dokořán.

IVAN KRÁL

Ivan Král si jako jeden z mála českých muzikantů může říkat, že opravdu uspěl v cizině. Hrát s Iggym a Patti je přece jen jiná liga než zahudlat někde v hospodě v rámci dovolené a vydávat to za světové turné.

RICHARD MÜLLER

Tak „starej Růžička“ Richard Müller je definitivně zpátky… A nejen to. Vystřelil do světa desku Už, která snese srovnání s jeho nejlepšími kousky z předchozí dekády. Co vedlo zpěváka k návratu a proč má nová deska „depešácký“ zvuk, zjišťoval Ondřej Fencl.

PRAGO UNION

Na rozhovor dorazil Kato o třicet minut pozdě, omlouval se a myšlenkami byl ještě v práci. Mluvil potichu a klidně, převaloval slova v puse jako dobrou whisky a o muzice, s níž díky Chaozzu poznal vrchol i pád, vyprávěl takřka s posvátnou pokorou.

LIVE: Sonisphere, Slash, Cypress Hill, Massive Attack, Monkey Business, Thievery Corporation, Bob Dylan, The Whitest Boy Alive

ROZHOVORY: Richard Müller, Ivan Král, Imodium, Black Rebel Motorcycle Club, Skindred, PSH

TÉMA: Ozzy Osbourne

FRESH ENERGY: The Pooh

URBAN: Prago Union

BUBÁK: Meat Loaf

SMRT: Ronnie James Dio

NA CESTÁCH: Singapur

UCHO: Jana Kirschner

SLOUPKY: Jana Kománková, Roman Lipčík, Honza Křížek, Honza Homola, Ondřej Bezr, Simon Ruffskank, Jan Haubert

6× SOUTĚŽ o nejnovější CD a DVD

Recenze CD, DVD, PC a PS3 her, knih, webů, filmové premiéry, hudební TV tipy, clubbing, drogová poradna, fotoreport, multimedia, bazar

PŘEHLED VŠECH FESTIVALŮ

CD přílohy:

FESTIVALY 2010

IVAN KRÁL, GALLOWS, DOG EAT DOG, FAITHLESS, ELVIS JACKSON, DOPE STARS INC., CHE SUDAKA, KÄRTSY HATAKKA, SENSER, THE PRODIGY, JAGA JAZZIST, DREAM EVIL, WALTARI, STEREO MCS, NOFX, ROOTS MANUVA, GREEN FROG FEET, ACCEPT, MORCHEEBA

ČEZ ENERGY FEST

ANETA LANGEROVÁ, ANNA K, NIGHTWORK, MICHAL HRŮZA, SUNFLOWER CARAVAN, CARTONNAGE, EDDIE STOILOW, DAVID KOLLER, TONYA GRAVES, KATARÍNA KNECHTOVÁ

Akce: MOBILNÍ TELEFON NA DVĚ SIM KARTY

Poukaz na konzumaci za 1000 Kč ve vybrané provozovně v síti The Pub pro všechny předplatitele!

NEJČTENĚJŠÍ HUDEBNÍ ČASOPIS + 2 CD ZDARMA.

Více info na www.ireport.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.