Vstupenky na Benátskou noc pořídíte i v Hard Rock Café

  • Vstupenky na Benátskou noc pořídíte i v Hard Rock Café Fotogalerie (15)
    • 29.06.2010
    • Tisk

    Pražské Hard Rock Café na Malém náměstí je dalším místem, kde můžete koupit lístky na festival…

    Sdílejte článek:

Pražské Hard Rock Café na Malém náměstí je dalším místem, kde můžete koupit lístky na festival Benátská noc, který se uskuteční v půlce letních prázdnin na Malé skále.

Prvních tisíc z vás tu získá atraktivní bonus. Tím je nápoj zdarma (pivo, víno, nealko drink) a navíc ještě kartu All Access Hard Rock Café v hodnotě 740,– korun (opravňuje k sezení v HRC, vztahuje se na speciální propagační akce, slevy, apod.).

V prodeji jsou stále také jízdenky na Maloskalský express. Zpáteční jízdenka tu přijde na pouhých Kč 180,–.

Pro všechny z Prahy a okolí stále existuje možnost využít nevšední vlakové dopravy. Půjde o historickou patrovou čtyřdílnou soupravu se dvěma zvláštními speciály, kterou potáhne dieselelektrická lokomotiva řady 753, známá jako Brejlovec.

Odveze všechny na oblíbený festival Benátská noc a zpět a během jízdy nabídne doprovodné akce, pro držitele VIP jízdenek bohaté občerstvení a další překvapení. Maloskalský express vyjede z nádraží Praha Libeň a zastaví až na Malé Skále. Odjíždí se z Prahy Libně ve čtvrtek 29. 7. a v pátek 30. 7. v 16:35, z Malé Skály pak vyráží zpět v neděli 1. 8. v 10:00 a ve 23:00.

A co přinese letošní program? Těšit se můžeme na první koncertní vystoupení Garyho Moora u nás, jediné letošní festivalové vystoupení skupiny Kabát, přijedou i Slade, Sirenia, Krokus, Fiction Plane, Anna K, Richard Müller, MIG 21, Meky Žbirka, Ewa Farna a celá řada dalších.

Od pátku až do neděle se bude hrát na čtyřech pódiích, připravena je i Dance Stage Evropy 2. Více informací na www.benatskanoc.cz

Kabát – Dole v dole

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.