Hip Hop Kemp dává šanci začínajícím kapelám

Už minulý rok na Hip Hop Kempu poprvé dali šanci začátečníkům v rámci Bandzone.cz showcase. Poprvé po devíti letech máte nyní šanci na sebe upozornit a dostat se díky tomu do už tak nabitého lineupu letošního Hip Hop Kempu.

Myslíš si o sobě, že jsi kvalitní začínající rapper nebo skupina a že bys právě ty měl dostat volnej vlez a ještě šanci vystoupit na festivalu? Pořadatelé Hip Hop Kempu ti dokážou, že není třeba být známou rapovou hvězdou, abys mohl rapovat před davem lidí.

Hip Hop Kemp se ve spolupráci s největším hudebním serverem Bandzone.cz rozhodl dát třem rapperům/skupinám příležitost rapovat na festivalu v rámci letošního Bandzone.cz programu. Zapomeňte na freestyly, tahle příležitost bude vašim oficiálním koncertem na Hip Hop Kempu 2010.

Váš tiket má následující základ; na oficiálních Hip Hop Kemp stránkách je založen speciální prostor pro přidání rapperů/kapel http://www.hiphopkemp.cz/bandzone, kam se bude moct každý rapper/skupina přidat. Nahrát můžete svůj obrázek, povinný je odkaz na vlastní Bandzone profil a připsat můžete také krátký text, kde můžete zmínit, proč by porota měla vybrat právě tebe/Vás. Možnost přidávat své Bandzone.cz profily bude trvat do konce července. Na začátku srpna pak s přihlédnutím k hlasům a vlastnímu úsudku rozhodne HHK team o tom, kdo letos dostane šanci vystoupit na Hip Hop Kempu. Důležitou podmínkou účasti je vlastní produkce.

Proč tuto soutěž vůbec team HKK dělá? Protože ví, že se mezi vámi pohybuje spousta nadaných MCs a protože ví, jak složité je dostat se nahoru bez proma a cizí pomoci. Letos vám chtějí pomoci odrazit se od startovní čáry, čímž by chtěli také všem ostatním dokázat, že není potřeba mít kontakty ani peníze, aby si vašich kvalit někdo všiml. Hip Hop Kemp je tu pro vás.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.