Colours of Ostrava téměř vyprodáný! Zbývá posledních 300 lístků…

  • Colours of Ostrava téměř vyprodáný! Zbývá posledních 300 lístků… Fotogalerie (3)
    • 25.06.2010
    • Tisk

    Na festival, který se koná od 15. do 18. července v zeleném srdci severomoravské metropole…

    Sdílejte článek:

Na festival, který se koná od 15. do 18. července v zeleném srdci severomoravské metropole, zbývá v předprodeji posledních 300 čtyřdenních vstupenek. Po jejich doprodání bude festival vyprodaný a návštěvnost dosáhne 25ti tisíc lidí.

Pořadatelé se rozhodli zastavit předprodej, protože kapacita areálu se podle nich nedá rozšiřovat do nekonečna a zároveň chtějí zachovat divácký komfort. Pro návštěvníky chtějí v areálu jako poděkování vytvořit co nejlepší podmínky.

Zavádějí například tato opatření: bude postavena druhá lávka spojující oba festivalové areály (pokud nebudou podmáčené břehy nebo vysoký stav vody v Ostravici). U obou hlavních scén kromě zvětšení prostoru pro diváky vyrostou tribuny pro cca 1 400 lidí. Scénu ve stanu v podhradí nahradí venkovní scéna s větší kapacitou.

Divadelní scéna se stěhuje také do většího stanu pro 800 návštěvníků. Na festivalovou mapu přibudou další místa s programem: především New York City stage s kapacitou 1 600 lidí nebo diskusní prostor Stará Aréna – Inspirace 2015. Samozřejmostí je zvýšení počtu toalet a dalšího servisu.

Jednodenní vstupenky se na místě prodávat nebudou! Více informací o festivalů, na kterém vysoupí např. Iggy Pop či Cranberries, najdete na www.colours.cz

The Cranberries – Linger

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.