Green Day přivezou pračky, činky, ohňostroj a velkou podívanou

  • Green Day přivezou pračky, činky, ohňostroj a velkou podívanou Fotogalerie (15)
    • 24.06.2010
    • Tisk

    Green Day v Praze vystoupí už příští úterý 29. června, a to konkrétně v areálu pražského Výstaviště..

    Sdílejte článek:

Green Day v Praze vystoupí už příští úterý 29. června, a to konkrétně v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích. Koncert slibuje velkou podívanou a zážitek hodný jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti.

Připravte se na více než dvě hodiny hudby, řadu výjimečných pyrotechnických efektů, dvě velkoplošné obrazovky, obrovskou LED stěnu, světelné efekty a velké pódium (40 metrů široké a 8 metrů vysoké). Přesně to využila uplynulý víkend Metallica na festivalu Sonisphere. Díky tomu i diváci dále od pódia v kategorii normální stání budou mít skvělý výhled.

Koncertní událost roku? Zahraniční média mají jasno – ano: „Jako kdyby na diváky uvolnili obrovskou vlnu energie nashromážděné za čtyři roky mimo pódia. Green Day dali do vystoupení celou duši i srdce,“ napsal například časopis Rolling Stone o jednom z nedávných koncertů.

„Jsou mocnou rockovou kapelou, která punkrock přivedla do mainstreamové kultury a jejíž koncerty jsou nejlepší živou show na světě v roce 2010,“ tvrdí recenze koncertu v Manchesteru webové noviny The Quietus.

Tým Green Day přiveze 8 autobusů, vybavení pak 13 kamiónů. Předkapela Billy Talent přijede s 1 kamionem a 2 autobusy. Pro samotné členy Green Day bude kromě jejich šatny připraveno několik dalších místností: meditační chill-out pokoj s pohovkami, tzv. „válečný“ pokoj, rodinný pokoj, zkušebna s nástroji a posilovna, kam si přivezou činky a posilovací stroje.

V zázemí nebudou chybět ani dovezené pračky a jedna místnost na obleky pro členy kapely. Instrukce a seznam pro pyrotechnické efekty mají přes 40 stran.

Vstupenky budou kromě předprodeje v síti Ticketpro k dostání i na místě. Místo konání koncertu je dostupné pěšky ze zastávky Výstaviště po chodníku, který vede parkem Stromovka paralelně s plotem Výstaviště. Cesta bude značená.

Časový rozpis koncertu:

otevření areálu 16:00

17.55 – 18.25: The Pooh

18.45 – 19.30: Billy Talent

a od 20.00 Green Day

Green Day – King of a Day (live)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.