Festival Okoř 2010 oznamuje své hlavní hvězdy | ABradio.cz

Festival Okoř 2010 oznamuje své hlavní hvězdy

  • Festival Okoř 2010 oznamuje své hlavní hvězdy
    • 23.06.2010
    • Tisk

    Oblíbený středočeský festival Okoř bude letos patřit hlavně dvěma hvězdným zpěvačkám, Lucii Bílé…

    Sdílejte článek:

Oblíbený středočeský festival Okoř bude letos patřit hlavně dvěma hvězdným zpěvačkám, Lucii Bílé a Janě Kirschner, a pak také legendární kapele Olympic, která tu vystoupí vůbec poprvé.

Už tradičně akce dostojí své pověsti hudebního podniku pro rodiny s dětmi. Letos se festival koná v sobotu 21. srpna.

Společně s Janou Kirschner ze Slovenska dorazí i populární Horkýže slíže, za domácí budou hrát Mig 21 pod vedením Jirky Macháčka. Poprvé na festivalu vystoupí NightWork, kteří vrací na scénu diskofunky ve zmodernizované podobě, kořeněné elektronikou a world music (snad dojde i na jejich hit Globání oteplování), stále populárnější pop-rockeři Eddie Stoilow a písničkář Tomáš Klus. Další účinkující jsou v jednání a pořadatelé brzy oznámí jejich jména.

Festival Okoř bývá pravidelně vyprodáný. Útulné zákoutí louky pod zříceninou hradu Okoř láká především rodiny s dětmi a pořadatelé si toho jsou vědomi. Nabízí služby dětského koutku s hlídáním, stejně jako různé atrakce pro děti.

Část výtěžku z festivalu Okoř půjde na renovaci hradní zříceniny. Na místě nebudou chybět stanové městečko, stánky s občerstvením ani parkovací místa v dostatečném počtu. Návštěvníci mohou také využít kyvadlovou dopravu z pražských Dejvic.

Festivalovým programem bude už tradičně diváky provázet moderátorka Šárka Kubelková.

Festival Okoř začíná 21. srpna ve 14. hodin.

Další informace najdete na www.festivalokor.cz

Lucie Bílá a Arakain – Zimní královna

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.