Návrat do budoucnosti… Že je to nesmysl? Ne pro DJ Shadowa

DJ Shadow vystoupí 10. srpna v pražském Lucerna Music Baru. Klubová noc Boombox za necelé 3 roky svého fungování přitáhla spoustu zajímavých jmen.

Vystřídali se na ní umělci od La Coka Nostra a Dizzee RascalaB-Realovi a zpátky po Die Antwoord. 10. Srpna ale startuje novou éru. DJ Shadow načíná údobí legend a ikon, éru Ikonik Boombox. Nebude to ale období obdivování konzervovaných zkamenělin, naopak se tu potká to nejlepší z nostalgické minulosti, ke které hrají soundtrack alba Entroducing a Private Press s tím nejlepším z audiovizuální prezentace budoucnosti.

DJ Shadow se vrací na českou hroudu po osmi letech. V klubu tu vystoupí vůbec poprvé.

Sám se na téma nadcházejícího turné nechal slyšet: „Na tohle turné jsem natěšenej hned z několika důvodů: kvůli nový muzice, kterou prvně zahraju, kvůli jedinečný audiovizuální prezentaci a kvůli místům, která navštívím – spoustu z nich poprvé. Mám takové pravidlo, že si s každou show zvedám vlastní laťku. Doufám, že si to fanoušci užijou a ocení, co jsme do toho dali. Cestovat po světě, vyměňovat si muziku a nápady… právě o tom by život muzikanta měl bejt, ne?“ Asi jo…

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.