Dara Rolins bude ve čtvrtek křtít debutovou desku Bena Cristovao | ABradio.cz

Dara Rolins bude ve čtvrtek křtít debutovou desku Bena Cristovao

Stojaté vody české hudební scény rozvíří už 24. června Ben Cristovao. Talentovaný zpěvák a tanečník pokřtí ve čtvrtek v klubu Kostel Sv. Michaela svou debutovou desku „Definitely different“.

Role kmotry se ujme popová diva a porotkyně československé Superstar Dara Rolins, která se svou profesní náklonností k finalistovi netajila už během pěvecké soutěže. Součástí slavnostního křtu bude kromě zpěvákovy live show i představení nového videoklipu k singlu Give me some more v režii frontmana Support Lesbiens Lesbiens Kryštofa Michala.

V rámci programu vystoupí kapela Embassy, Monika Bagárová, JAD dance company, DJs Lafayette, Poeta, Black Jesus, Mi-Know (na2o) a další.

Večerem bude provázet moderátor TV Óčko Raego Kšandyboy. Začátek je plánován na 20:00, cena vstupenek je v síti Ticketpro 200 Kč, na místě 250 Kč. Vstup do VIP sekce stojí 450 Kč (zahrnuje welcome coctail a vstup do galerie), na místě 500 Kč. Na prvních 100 hostů čeká dárek, ostatní se budou moci zapojit do soutěže o dalších 50 cen nebo dražbou Benových osobních věcí přispět na charitu.

Více info: www.svmichael.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.