V říjnu v brněnské hale Rondo vystoupí legendární Joe Cocker | ABradio.cz

V říjnu v brněnské hale Rondo vystoupí legendární Joe Cocker

  • V říjnu v brněnské hale Rondo vystoupí legendární Joe Cocker Fotogalerie (11)
    • 18.06.2010
    • Tisk

    Na jedné straně nejstabilnější, nejosobitější a kultovní hlas žijící legendy, která září už více než..

    Sdílejte článek:

Na jedné straně nejstabilnější, nejosobitější a kultovní hlas žijící legendy, která září už více než čtyřicet let, na straně druhé producent a muzikant, který dokáže všechny tyto své přednosti vkusně spojovat… to je Joe Cocker.

Slavný anglický zpěvák pochází ze Sheffieldu, kde se narodil v roce 1944. Své první hudební zkušenosti získal v roce 1960 se skupinou The Cavaliers, a to jako bubeník.

Mistr pěvec Joe Cocker si zajistil nesmrtelnost už svým vystoupením na bájném festivalu Woodstock v roce 1969. Přestože má za sebou řádu úspěšných studiových desek, pro geniálního soulmana vždy platilo, že to nejlepší ze sebe vydává na pódiu. K jeho nejúspěšnějším deskám tak patří živé dvojalbum Mad Dogs And Englishmen z roku 1970.

Hluboký prožitek, který dokáže vložit do svého nezaměnitelného chrapláku, se stal pro „otce bílého soulu“ poznávacím znamením a ochrannou známkou. Za svou bohatou kariéru vydal více než dvě desítky alb a spolupracoval s celou řadou hudebních osobností.

Skvělé hudebníky má Joe Cocker i ve své doprovodné kapele, se kterou vystoupí v brněnské hale Rondo 7. října 2010. Naživo představí, krom jiných, i skladby z chystané novinky Hard Knocks.

Vstupenky jsou od včerejška k dispozici na www.ticketpro.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.