Festival Rock for People prodává "vipky" a letenky

  • Festival Rock for People prodává "vipky" a letenky Fotogalerie (3)
    • 11.06.2010
    • Tisk

    Festival Rock for People přichází s další novinkou. Prodává nově letenky a VIP vstupenky. Festival…

    Sdílejte článek:

Festival Rock for People přichází s další novinkou. Prodává nově letenky a VIP vstupenky. Festival si tak někteří z vás mohou užít s vyšším standardem anebo z ptačí perspektivy.

Dinner in the Sky, neboli Sky Bar, je jeřábem vyzdvižená plošina, která pojme až 22 návštěvníků najednou a umožní jim vychutnat si např. výhled na koncert MUSE, The Prodigy, Editors a dalších bezmála 160ti interpretů z výšky až 50 metrů. Létat se bude denně, od 4. do 6. července, každých patnáct minut.

Cena jedné letenky je 190 Kč a kromě patnácti „nadpozemských“ minut zahrnuje i občerstvení. Letenky jsou už teď v prodeji prostřednictvím www.ticketsforpeople.cz

Do prodeje jde také limitovaná edice dvou stovek VIP vstupenek za Kč 3 000,–, které svým majitelům umožní přístup do VIP zón včetně populárního VIP baru, kde budou moci popíjet se svými oblíbenými kapelami. Navíc je pro jejich držitele připravené místo ve VIP stanovém městečku a na VIP parkovišti. Pokud už lístek máte, stačí doplatit rozdíl a „vipka“ bude vaše.

Kromě premiérových letenek a luxusních VIP vstupenek jsou i letos k dispozici zvýhodněné jízdenky na festival. Autobusy, které fanoušky zavezou pohodlně až k hradeckému Festival parku, budou vyrážet tradičně z pražského Černého Mostu. První vyjede v sobotu 3. července v 10.00, 14.00 a 18.00 hodin a v neděli 4. července v 8.00 a ve 12.00 hodin. Do metropole se pak budou vracet po skončení festivalu ve středu 7. července.

Další novinky se týkají stanového městečka. Na přání návštěvníků a fanoušků bude zvýšena ostraha areálu, včetně přítomnosti Městské policie, a navýšena bude i kapacita sociálního zázemí, tzn. velkokapacitních sprch s teplou vodou a mobilních toalet.

Další info je samozřejmě k dispozici na www.rockforpeople.cz

Muse – Invincible

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.