Green Day budou mít v Praze český i kanadský support | ABradio.cz

Green Day budou mít v Praze český i kanadský support

  • Green Day budou mít v Praze český i kanadský support Fotogalerie (15)
    • 11.06.2010
    • Tisk

    Velké pocty se dostalo české kapele The Pooh: před Billy Talent bude předskakovat na pražském…

    Sdílejte článek:

Velké pocty se dostalo české kapele The Pooh: před Billy Talent bude předskakovat na pražském koncertu Green Day. Ten se odehraje 29. června na Výstavišti v Holešovicích.

Tím se také ustálil časový harmonogram koncertu:

16.00 otevření areálu

17.55 – 18.25 The Pooh

18.45 – 19.30 Billy Talent

20.00 Green Day

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro. Podrobnosti jsou k dispozici na webu: www.charm-music.cz

Green Day vystoupí v Praze v rámci evropského turné ke své zatím poslední desce 21st Century Breakdown. Ta letos získala Grammy v kategorii „Nejlepší rockové album“.

Green Day, kteří jsou vedle Offspring považováni za průkopníky renesance punku a punkrocku v 90. letech, tímto albem potvrdili své výjimečné postavení. Od založení v roce 1987 prodávají miliony desek, posbírali řadu prestižních ocenění (Grammy, Brit Awards, MTV Music Awards, American Music Award apod.) a stále se těší obrovské přízni fanoušků.

Kapela The Pooh působí na hudební scéně od roku 2005. Charakte­ristická je pro ni žánrová fúze, intertextualita a velmi energická live show. V aktuálním zvuku kapely je slyšet bezpočet zahraničních vlivů (z těch známějších např.: Queens Of The Stone Age, The Racounteurs, Arctic Monkeys…), pro které tvoří základ melancholické melodie Eleven, Marka Lanegana či Muse.

Green Day – American Idiot

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.