Ben Cristovao natočil videoklip k debutu alba Definitely Different | ABradio.cz

Ben Cristovao natočil videoklip k debutu alba Definitely Different

  • Ben Cristovao natočil videoklip k debutu alba Definitely Different
    • 12.06.2010
    • Tisk

    Ben Cristovao konečně ukázal svou pravou tvář! Pohledný zpěvák v novém videoklipu…

    Sdílejte článek:

Ben Cristovao konečně ukázal svou pravou tvář! Pohledný zpěvák v novém videoklipu hříšně tančí a svým nezaměnitelným sametovým hlasem žádá: „Give me some more“.

Přestože v přímých přenosech Česko-Slovenské Superstar působil mnohdy nejistě a s obavami očekával verdikt poroty, na nové desce se představuje úplně jiný Ben – sebejistý a sexy. Uměleckou proměnu naznačuje i samotný název připravovaného alba Definitely Different, jehož vydání je plánováno na konec června. „Nechtěl jsem svůj debut uspěchat, nechtěl jsem slevit ze svých nároků,“ přiznává talentovaný zpěvák a tanečník a dodává: „Při natáčení v Torontu jsem měl absolutní svobodu, kterou nám většina českých vydavatelství nedá. Snažíme se produkovat hudbu, která bude srovnatelná se světovou scénou. Jsem moc zvědavý na reakce mých přátel a česko-slovenského publika.“

A ve svých smělých plánech zachází ještě dál. V době, kdy i velká vydavatelství omezila produkci videoklipů na minimum, se Ben rozhodl natočit k singlu Give me some more taneční videoklip, jež je – stejně jako celá deska, která vznikala v kanadském Torontu – výsledkem mezinárodní spolupráce. Spolu se zpěvákem si v něm pod vedením brazilského choreografa Nobru Xstyle zatančily nejen špičky české i zahraniční taneční scény, ale i hvězda přehlídkových mol – topmodelka Anna Kalina.

Do režisérského křesla v ateliéru Pokrok „usedl“ frontman Support Lesbiens Kryštof Michal, jež je podepsán jak pod videoklipy své domovské kapely, tak pod desítkami oceňovaných reklam. Producentské taktovky se ujal Yemi A.D., majitel JAD COMPANY, která Bena zastupuje od začátku jeho kariéry. Yemi A.D. je moderátorem, tanečníkem a choreografem a má za sebou dlouholeté zkušenosti s vytvářením hudebně-tanečních vystoupení. „Mám velkou radost, že jsem na desce mohl spolupracovat se skutečnými profesionály ve svém oboru. S výsledkem jsem moc spokojen a doufám, že budou i moji fanoušci,“ věří Ben a těší se, až 24. června v kostele St. Michael svou desku oficiálně pokřtí.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.