Nezapomeňte zajít 5. května na Toxique

  • Nezapomeňte zajít 5. května na Toxique Fotogalerie (6)
    • 02.05.2009
    • Tisk

    Čerství držitelé Anděla, resp. ocenění APH, za Objev roku, budou mít ve velké Praze vystoupení v Paláci Akropolis už příští týden, v úterý 5. května. Začátek akce ve Velkém sále je ohlášen na 19:30. Vstupenky do Paláce Akropolis v předprodeji Ticketpro za 150 Kč, v Akropoli 130 Kč a na místě pak 170 Kč.

    Sdílejte článek:

Tak trochu jiná kapela Toxique, která se stačila zapsat nejen do povědomí, ale i do přehrávačů mnohých z nás, vyrazila na turné už v polovině dubna. V rámci Jarního DeTox Toxique Turnénavštívila kluby v Čechách i na Moravě. Na všech koncertních zastávkách byla ke slyšení výborná muzika známá zatím z jejich CD nazvaného po kapele samotné – Toxique, navíc další hudební novinky, k vidění skvělá show, ale i mnoho převleků a tradiční Klářin obýváček.
O turné jsme vás již informovali, dodejme proto jen podrobnosti o zbývajících vystoupeních. Závěr turné bude patřit Úněticím (skoro Praha, už za Suchdolem) a toxiquecké téměř domovské scéně – Kravínu- v pátek 22. května. Zde obdrží prvních padesát platících návštěvníků buřt k vlastnoručnímu opečení, pro vegeteriány je připraven brambor v alobalu.
Na konci května – v****e čtvrtek 28. května – se na tým ve složení Klára Vytisková, Patrick Karpentski, Viliam Béreš, Jan Lstibůreka Roman Vícha těší pódium francouzského hudebního festivalu EuropaVox v Clermont-Ferrand.
A na závěr informace o dalších plánovaných akcích skupiny Toxique:

30.5. Praha, Bohnice – Mezi ploty
26.6. Opava, festival Mrkev
17.7. Liberec, Motománie
31.7. Hlučín, Štěrkovna Music Open
1.8. Hostinné, Porciunkuli
14.8. Vyškov, Rockshock
1.9. Plzeň, Zach´s Bar
9.10. Praha, Pražská klubová noc
27.11. Plzeň, Buena Vista Club
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.