Čínská bubenická show míří poprvé do České republiky | ABradio.cz

Čínská bubenická show míří poprvé do České republiky

  • Čínská bubenická show míří poprvé do České republiky
    • 08.06.2010
    • Tisk

    Po fenomenálním úspěchu japonských bubeníků Yamato k nám teď míří další strhující bubenická…

    Sdílejte článek:

Po fenomenálním úspěchu japonských bubeníků Yamato k nám teď míří další strhující bubenická show – tentokrát z Číny. A bubnovat budou ženy!

Manao – to je 16ti členný soubor mladých sexy bubenic, které svět objevil hlavně díky fantastickému výkonu při zahajovacím ceremoniálu XXIX. letních olympijských her v Pekingu 2008. Do Prahy přivezou unikátní show plnou tradičních čínských melodií, strhujících rytmů a dokonalou choreografii na pozadí ohromujících kulis.

Představení Manao – Drums of China se uskuteční 2. listopadu letošního roku od osmi hodin večer v Divadle Hybernia.

Historie dívčího bubenického souboru Manao se píše od roku 2001, kdy bubenice poprvé vystoupily v rodné Číně. Od té doby procestovaly se svou jedinečnou show USA, Kanadu, jižní Afriku i Austrálii a letos se premiérově představí konečně také v Evropě.

Vrcholem jejich kariéry se stalo už zmíněné fascinující vystoupení v rámci zahajovacího ceremoniálu XXIX. letních olympijských her v Pekingu v roce 2008. Od té doby patří k nevyhledávanějším bubenickým souborům na světě.

Spojení krásných a zdánlivě křehkých bubenic a masivních až 350 kg vážících bubnů společně s dokonalou přesností, jiskrným zvukem a pulsující dynamikou, dělá z jejich představení nezapomenutelný zážitek. Jedinečný efekt celého představení umocňuje sugestivní světelná show doplněná jevištními efekty a velkou pódiovou produkcí. To vše vás unese do říše perkusivních zvuků, rytmů a emocí.

Předprodej vstupenek právě začal! Více informací je k dispozici na www.pragokoncert.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.