Festival Inkubátor proběhne už v sobotu v Havířově

  • Festival Inkubátor proběhne už v sobotu v Havířově Fotogalerie (2)
    • 06.06.2010
    • Tisk

    Poslední dny předprodeje pomalu ubíhají a zájemcům o levnější lístky na letošní…

    Sdílejte článek:

Poslední dny předprodeje pomalu ubíhají a zájemcům o levnější lístky na letošní jedenáctý ročník festivalu Inkubátor se krátí čas, po který mohou výrazně ušetřit.

Program je rockovější než v minulosti, v čele s anglickou legendou The Exploited, německými Green Frog Feet, slovenskými Polemicy či českými Wohnouty. Na své si tak přijdou všichni ti, kdo si v posledních letech stěžovali na úbytek rockových akcí v regionu. Inkubátor se tak pro ně stává jasnou alternativou!

Jednoznačně jde letos o nejnabitější ročník festivalu, který si za deset let existence vydobyl své místo na výsluní mezi rockovými akcemi v regionu. Letošním ročníkem se pak pořadatelé pokusili oslovit i vzdálenější lokality zejména hlavní hvězdou akce. „Povedlo se nám téměř nevídané, kdy na festivalu vystoupí angličtí The Exploited, což je v podstatě v současnosti největší legendární punkové jméno na světě. Uvidíme jak tento krok přijmou návštěvníci, každopádně věřím, že se přijdou podívat. Nicméně nemůžeme zapomenout na další slavná jména, vždyť už o samotné zahájení se postará česká undergroundová legenda Plastic People of the Universe,“ vyjmenovává hlavní hvězdy Marek Slonina z pořádající agentury Viking agency. Pořadatelé se přitom při hledání hvězd neobraceli jen do minulosti, ale přivážejí i velmi současná jména. Mezi stálice i stoupající hvězdy je třeba zařadit českou trojici Wohnout, Clou a Post-it, Slovensko pak bude zastupovat nejznámější SKA-kapela Polemic!

Ani to ale není zdaleka vše – z Německa přijedou i na Ostravsku už poměrně známí Green Frog Feet, kteří budou možná pro mnohé novým velmi zajímavým objevem. Připočtěme k tomu nejlepší kapely ze soutěže Radegast Líheň 2010, které si vyválčily svou účast z dvou set přihlášených a další bonusy programu, a je tady parádní festival v samotném centru Havířova – v Letním kině. „Bonusem je například krok hlavního partnera akce – pivovaru Radegast, který pozve prvních pět set návštěvníků festivalu na jednu vychlazenou desítku,“ vyjmenovává novinky Slonina. Tou další je pak například posunutí uzávěrky termínu předprodejů. „Reagujeme tak na několik emailů s prosbou o prodloužení termínu ze strany našich pravidelných návštěvníků. Ukončení předprodeje tedy proběhne ve středu 9. června o půlnoci,“ dodává s tím, že poté už budou lístky jen na místě o 80 korun dražší.

Více informací o festivalu, který se koná 12. června 2010 od 13.0 hodin v havířovském Letním kině najdou zájemci na www.festivalinkubator.cz
, kde je rovněž proklik na stránky facebooku, kde je možné si kapely dopředu poslechnout a řádně se tak naladit. V současnosti již má festival na facebooku přes tisícovku fanoušků a pokud se mezi ně zařadí noví, mohou navíc stále doufat ve vstupenky ZADARMO. Na stránkách festivalu je samozřejmě možnost zakoupit vstupenky on-line a jsou zde soustředěny veškeré informace o otevření areálu a festivalovém dění vůbec.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.