Nový rockový festival na scéně nese název Ferdinand fest | ABradio.cz

Nový rockový festival na scéně nese název Ferdinand fest

Pořadatel festivalu, agentura JV agency se rozhodla osvěžit hudební scénu dalším rockovým festivalem, který jak doufá, si získá přízeň lidiček, kteří mají rádi festivalovou atmosféru.

První ročník s pivním názvem FERDINAND Fest se tedy bude konat v historických prostorách pivovaru Ferdinand v Benešově u Prahy ve dnech 25.6 – 26.6.2010.

Začíná se 25.6.v 19.000 hodin ve vinárně „U suchý dršťky“, kde vás pobaví folkrockové písničky Milana Valenty – místo narození a bydliště – Benešov – od 19.00 a od 20.30 zahraje punkrocková kapela Civilní obrana.

Od 22.00 hodin následně promítneme kultovní festivalový film „A bude hůř“. Což v tomto případě není pravda, protože to hlavní na své návštěvníky teprve čeká.

26.6. – v sobotu od 14.00 vám prostory pivovaru Ferdinand nabídnou nejen svoje skvělé pivo, ale také hudební zážitky, které zajistí kapely:

Matyas

Jinovatka

Vagyny Dy Praga

Keks

The Prague Consipiracy

Lucie Kostelecká a band

Lakeside X

Prowizorium

Vstupné předprodej: Ticketportal – 170 Kč /www.ticketpor­tal.cz/

Pátek na místě: 190 Kč – platí pro oba dny, sobota: na místě 220 Kč

Mimo piva Ferdinand, které můžete ochutnat a občerstvení za rozumné ceny, se dále můžete těšit na ohňovou show, lanové centrum s ukázkami a především na příjemnou rodinnou festivalovou atmosféru.

Sledujte www.ferdinandfest.cz
a www.pivovarferdinand.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.