Eddie Stoilow dokončili videoklip k aktuálnímu hitu Floating | ABradio.cz

Eddie Stoilow dokončili videoklip k aktuálnímu hitu Floating

Skupina Eddie Stoilow se po delší době společného hraní rozhodla vloni na podzim vydat první CD nazvané rovnou „The Best Of“.

Hned první singl Hey You vzbudil velkou odezvu a tak se rozhodli na jaře „vypustit“ do světa další skladbu Floating, která se během pár týdnů dostala na přední příčky hitparád (3.místo IFPI TOPcz).

Aktuálně se dočkala hitovka Floating i videoklipu, ve kterém výjimečně neúčinkuje honorární člen skupiny Bob Klepl. Klipu se ujal běloruský režisér Arťom Krukovič a aktuálně tak doplnil téměř mezinárodní tým skupiny. David Šmídt, klávesák Eddie Stoilow, o klipu říká:“….zní to trochu paradoxně, ale jak máme blízko k modernímu pojetí popu a jak ho známe spíše na západ od našich hranic,tak se na nás lepí famózní parta lidí z východu. Nejdříve to byl balkánský kosmonaut Eddie Stoilow, pak se stal členem kapely herec Bob Klep, jež má kořeny v Arménii, a teď jsme spolupracovali se skvělým běloruským režisérem Arťomem Krukovičem…..je to neuvěřitelné“.

Premiérově bude klip odvysílán 3.6. na super.cz, pak bude určitě mnoho příležitostí vidět ho i na obrazovkách hudebních televizí či pořadů. Kromě hraní na vybraných letních festivalech a hudebních akcích čeká na Eddie Stoilow velmi důležité hostování na podzimním T-music Chinaski Tour 2010. Hrát budou v průběhu září a října v šesti největších halách u nás.

Eddie Stoilow jsou: Jan „Žampík“ Žampa – zpěv a kytara David „Sverje“Šmídt – piano a klávesy Martin „Pušky“Puškař – basa Martin „Mrázič“ Mrázek – kytara Vladimír „Vladko“ Zeman – perkuse Michal „Honx“ Hons – bicí Bohumil „Bob“ Klepl – GURU Eddie Stoilow

Další a pravidelně aktualizované informace naleznete na www.eddiestoilow.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.