Rock for People doplňuje poslední zahraniční hvězdy | ABradio.cz

Rock for People doplňuje poslední zahraniční hvězdy

  • Rock for People doplňuje poslední zahraniční hvězdy Fotogalerie (39)
    • 03.06.2010
    • Tisk

    Festival Rock for People má letos natřískaný a hvězdami zářící line-up, do kterého aktuálně doplnil…

    Sdílejte článek:

Festival Rock for People má letos natřískaný a hvězdami zářící line-up, do kterého aktuálně doplnil poslední jména. Programu vévodí headlineři jako Muse, The Prodigy, NOFX, Editors nebo Morcheeba, a tak pořadatelé teď doplňují jednotlivé styly a posilují multižánrovost festivalu.

Spokojeni budou jistě příznivci tvrdších odnoží muziky. Nabroušený hard core nabídnou ostřílení kalifornští týpci Death by Stereo, ještě rychlejší circle pit pak budou vyžadovat syntetičtí metalcoreisté Horse the Band. Dorazí také vzácní hosté z východní Evropy – běloruští Lyapis Trubetskoy a bulharští rockeři s velmi chytlavými songy D2.

Chodící a muzicírující reklamou na festivalový divadelní stan Chapiteau X bude rozverná francouzská cirkusová dechovka Pink It Black, která podobně jako už potvrzení The Ginger Ninjas bude k vidění i mezi publikem. Z Německa pak do hradeckého Festival parku zavítají eklektická formace Mutabor a Werner Krauss, pohybující se někde na pomezí indie a new wave. Po loňském bouřlivém přijetí zopakuje svůj set i skvělý americko-český trumpetista Laco Deczi se svou kapelou Celula New York. Stane se tak opět první den, 3. července, ve stanu.

Z potvrzených zahraničních kapel vybíráme formace a interprety: MUSE (GB), The Prodigy (GB), Morcheeba (GB), NOFX (US), Editors (GB), Skunk Anansie (GB), Tricky (GB), The Subways (GB), Alexisonfire (CA), Coheed And Cambria (US), Suicidal Tendencies (US), Juliette Lewis (US), Dreadzone (GB), Death By Stereo (US), Skindred (GB), Laco Deczi & Celula (US), Evergreen Terrace (US)…

Ceny vstupenek na letní Rock for People v předprodeji pořídíte na:

www.ticketsforpeople.cz

(pro klienty České spořitelny a T-Mobile s 15% slevou)

červen – červenec Kč 1 570,–

na místě – Kč 1 900,–

www.ticketsforpeople.cz

nabízí i jednodenní vstupenky v ceně Kč 1 180,– Kč/resp. Kč 1 280,– Kč

Kompletní line-up a informace o festivalu jsou samozřejmě k dispozici na www.rockforpeople.cz

The Prodigy – Firestarter

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.