Červnové číslo časopisu Report s Green Day na obálce právě vyšlo

Na titulce Green Day, uvnitř Metallica, Muse, The Prodigy, rozhovory s Wohnout, Scissor Sisters, Janou Lotou, reportáž z Expo 2010 a seriály Ta naše matalománie a Bigbít. Přílohou je CD SOUNDCZECH 25.

Z obsahu:

GREEN DAY Desítky let po Velké punkové revoluci v 70. letech přišly ještě tři menší a dvě z nich měli na svědomí američtí poppunkeři Green Day. Mají ale dnešní Green Day ještě něco společného s punkem? Více v článku Lukáše Bendy.

SKA A REGGAE Pokud na Jamajce zmíníte nejstarší tuzemskou lež, totiž že co Čech, to muzikant, sklidíte zasloužený posměch. Jamajka je totiž jedinou zemí světa, kde se stal nejvýznamnějším hybatelem vlastní ekonomiky hudební průmysl. Rovnice „Co Jamajčan, to muzikant“ tu platí bez výjimek.

MUSE Kosmický, gigantický, monumentální – takovými přívlastky se honosí rock v podání skupiny Muse, které, jak se zdá, je i stadion ve Wembley malý. Co stojí za úspěchy téhle britské trojky, hledal Karel Hron.

WOHNOUT Budoucnost Wohnoutů se jeví růžově. V plánu se kromě častého koncertování objevuje i bestofka, probíhají přípravné práce k další nahrávce. Kromě toho vyšel wohnoutí cestopis Namasté Babá, který REPORTU představuje sám jeho autor, Matěj Homola.

EXPO 2010 Objet zeměkouli za týden? Mít svět jako na dlani, smrštěný na pouhých pěti stech hektarech? Spatřit chlouby a skvosty nejrůznějších zemí, národů a kultur pěkně pohromadě? Tak to se dá zažít jedině na světové výstavě EXPO, kterou navštívil a nafotil Jarda Hudec.

LIVE: Bobby McFerrin, Lou Rhodes, Black Eyed Peas, Kiss, Mňága a Žďorp, Tři sestry 25 let Open Air, Sunshine, Chumbawamba

REPORT: EXPO 2010

ROZHOVORY: Scissor Sisters, Jana Lota, Wohnout, Nil

TÉMA: Ska a Reggae

FRESH ENERGY: Lisa Jaeggi

URBAN: James Cole

BUBÁK: Nina Hagen

SMRT: Malcolm McLaren

NA CESTÁCH: Amsterdam

UCHO: Steve a Thomas Lichtagovi

SLOUPKY: Jana Kománková, Roman Lipčík, Honza Křížek, Honza Homola, Ondřej Bezr, Simon Ruffskank, Jan Haubert 6× SOUTĚŽ o nejnovější CD a DVD

Recenze CD, DVD, PC a PS3 her, knih, webů, filmové premiéry, hudební TV tipy, clubbing, drogová poradna, fotoreport, multimedia, bazar

CD příloha:SOUNDCZECH 25

TOXIQUE, IVAN TÁSLER & IMT SMILE, NAVIGATORS, A BANQUET, NATALIE KOCAB, DAVID KRAUS, COCOTTE MINUTE, JAMES COLE, LUS3, THE FUSE, MAELSTRÖM, HROMOSVOD, TRABAND, TALKSHOW, PLEASE THE TREES, THE PROSTITUTES, NIGHTWORK

Akce: MOBILNÍ TELEFON NA DVĚ SIM KARTY

Dvě vstupenky na festival Trutnov pro všechny předplatitele!

Nejčtenější hudební časopis + CD zdarma

Více info na www.ireport.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.