Den Kozla se spoustou skvělé muziky ve spojení s hasiči

  • Den Kozla se spoustou skvělé muziky ve spojení s hasiči Fotogalerie (12)
    • 31.05.2010
    • Tisk

    Už v 9 hodin ráno odstartuje 12. června ve Velkých Popovicích už 18. ročník Dne Kozla, který se letos…

    Sdílejte článek:

Už v 9 hodin ráno odstartuje 12. června ve Velkých Popovicích už 18. ročník Dne Kozla, který se letos uskuteční na téma dobrovolní hasiči a hasičství. Jako návštěvníci akce si budete moci vyzkoušet, jak se toto výjimečné a potřebné povolání vykonává. Připravena je také výstava hasičské historické techniky a další ukázky s tímto řemeslem spojené.

Kromě pestré přehlídky dobrovolných hasičů a jejich techniky můžete navštívit také zrekonstruované prostory Velkopopovického pivovaru a shlédnout postupy vaření piva a zajímavosti z výstavy podnikatele a myslitele barona Františka Ringhoffera.

Celým dnem bude provázet moderátor a herec Zdeněk Podhůrský. Ten vás zapojí do různých soutěží. Jako každý rok, i tentokrát se Velkopopovický pivovar blýskne svým jedinečným pivním speciálem „Florián".

Hudební program se odehraje na dvou pódiích. Představí se např. zpěvák Tomáš Klus, mladá začínající zpěvačka Emma, za kterou stojí slavnější rockový band, složený z muzikantů z kapel Divokej Bill a Medvěd 009 a moravští 05 &Radeček. Třešničkou na dortu pak bude vystoupení Richarda Krajča s kapelou Kryštof nebo Ivana Mládka. Dále se můžete těšit na zpěvačku Ivu Marešovou nebo Věru Špinarovou i písničkáře Jaroslava Uhlíře.

Vstupné na akci je tradičně zdarma.

Tomáš Klus – VeSmíru

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.