Festival Bažant Pohoda sa zařadil mezi nejlepší světové festivaly | ABradio.cz

Festival Bažant Pohoda sa zařadil mezi nejlepší světové festivaly

  • Festival Bažant Pohoda sa zařadil mezi nejlepší světové festivaly
    • 30.05.2010
    • Tisk

    Slovenský multikulturní festival Bažant Pohoda sa zařadil mezi nejlepší světové festivaly. Toto ocenění…

    Sdílejte článek:

Slovenský multikulturní festival Bažant Pohoda sa zařadil mezi nejlepší světové festivaly. Toto ocenění získal od britského hudebního serveru DMC Update v jeho speciálním festivalovém vydaní.

Redaktoři serveru zařadili Bažant Pohodu mezi Top 60 festivalů, přičemž přes léto se po celém světě konají tisíce větších či menších hudebních open-air festivalů. V žebříčku je drtivá většina britských festivalů, nechybějí v něm ani festivaly z USA, Japonska či Austrálie. Organizátoři Bažant Pohody jsou poctěni, že festival zařadili po boku takových legend jako jsou Glastobnury, Roskilde či T in the Park.

Jiný britský server s názvem greenmystyle.com, který se věnuje ekologickému životnímu stylu, zase zařadil najvětší slovenský festival mezi dvanáct najzelenějších festivalů v Evropě. Redaktorka portálu hodnotila festivaly z enviromentálního hlediska, recyklace odpadu či dopravy pro veřejnost. Na Bažant Pohode ocenili nejvíce třídění odpadu a čistotu areálu. „Neuvidíte tam přeplněné koše různého odpadu," píše ekomagazín. Čtrnáctý ročník festivalu Bažant Pohoda se uskuteční 8. až 10. července 2010 na letišti v Trenčíně. Organizátoři připravili pro návštěvníky opět speciální autobusy ze šestnácti slovenských a třech českých měst, přímo na festivalu bude už tradičně probíhat třídění odpadu a nebudou chybět ani zastoupení neziskových organizací, které se věnují ochraně přírody.

Aktuální informace z příprav festivalu najdete na stránce www.pohodafestival.sk

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.