Již dnes se uskuteční v Praze Iný fest | ABradio.cz

Již dnes se uskuteční v Praze Iný fest

  • Již dnes se uskuteční v Praze Iný fest
    • 29.05.2010
    • Tisk

    Návštěvníci festivalu se mnohou těšit nejen na slovenskou punk-rockovou kapelu Iné kafe…

    Sdílejte článek:

Zcela první ročník nového hudebního netradičného hudebního festivalu Iný fest se uskuteční již zítra 29.května 2010 od 14 hodin na pražském Výstavišti – v areálu Bruselské cesty.

Návštěvníci festivalu se mnohou těšit nejen na slovenskou punk-rockovou kapelu Iné kafe, která tímto jediným koncertem v České republice slaví svůj návrat na pódia, ale také na hudební party jako O5&Radeček nebo úvalskou rockovou formaci Medvěd 009, Rybičky 48, Lety Mimo či Legendy včele s Petrem Šiškou.

Pořadatel Artur Kaiser již na tiskové konferenci oznámil, že pro diváky chystá značné překvapení, které bude vystihovat samotný název festivalu. „ Jak jsem již předesílal, na Iném festu chystáme překvapení. Chtěl bych rozdat přítomným divákům stovky lístků na další hudební festival pod naši taktovkou. Prozrazuje pořadatel akce.

Hlavní hvězda festivalu, slovenská punk-rocková legenda Iné Kafe, se letos navrací na pódia, kde oslaví 15 let své existence a v České republice zahraje jediný koncert v roce 2010. Další dva se uskuteční pouze na Slovensku v Novém Meste nad Váhom a v Prešově. Kapela Iné Kafe nahlásila konec svého působení v únoru 2006. Důvodem prý byl nedostatek času zakladatele Vratka Rohoňe, který se rozhodl věnovat svému povolání pilota.Ostatní členové poté bez něj odmítli pokračovat a dohodli se na rozpuštění kapely. „ Jsem rád, že se kapela Iné kafe rozhodla vystupovat právě na našem festivalu, který jsme záměrně pojmenovali slovensky.“ Dodává Artur Kaiser.

Dále na festivalu vystoupí:

Medvěd 009

Rybičky 48

O5&Radeček

Fate Magazine

Lety Mimo

Enter

Civilní obrana

Ticho de Pre Cupé Band

afterparty : Legendy

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.