Mythematica se představí jako support Thievery Corporation | ABradio.cz

Mythematica se představí jako support Thievery Corporation

Thievery Corporation, kteří se s početným ansámblem představí pražskému publiku příští sobotu 5.června, původně ohlásili jako support německý projekt Ancient Astronauts. Nakonec došlo ke změně a před slavným americkým duem se představí tuzemská Mythematica.

Elektronicko-magnetický cirkus pod taktovkou mediumatika a psychozoického ilustrátora Daniela Špačka vznikal postupnou krystalizací od roku 2006, jako hudební divize vizuálního uskupení Mimo-TV. V obrazech přetavených do zvukové podoby se vydáváme na cestu pestrou expozicí světa pohádek s téměř barokní fazonkou, následované proudem jemně texturovaných nekončících melodií, nepřeberným množstvím zvukových detailů i barvitých kompozic, nadpřirozenych úkazů a přemnohých efektů.

Žánrové zařazení tohoto chiloutového projektu osciluje rozkročeno mezi mnoha žánry od ambientních protoprostorů k členitým zákoutím a skulinám.

V roce 2009 vyšlo na labelu QuaziDelict records eponymní nulté album Mythematica, které bylo oceněno žánrovou cenou Anděl 2009 v kategorii elektronická hudba. Album zvučil a produkoval Matouš Godík (zka4t), jako hosté se objevili Zdeněk Bína, Linda Hammelová, Ondřej Špaček.

Mythematica tak zahájí večer, na který se mnoho hudebních fanoušků těšilo několik let.

Sál KC Vltavská, kde se koncert 5.6. uskuteční, bude otevřen od 20:00.

Vstupenky za 660,– Kč + jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě v den koncertu za 790,– Kč.

Více info na:

www.mythematica.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.