Natalie Kocab křtila originální kazetu, CD vydá až na podzim

  • Natalie Kocab křtila originální kazetu, CD vydá až na podzim Fotogalerie (20)
    • 28.05.2010
    • Tisk

    V pátek 21.5. představila Natalie Kocab v rámci svého Premiérového koncertu v pražské MeetFactory

    Sdílejte článek:

V pátek 21.5. představila Natalie Kocab v rámci svého Premiérového koncertu v pražské MeetFactory svůj aktuální hudební projekt Walking on the A-bomb, na kterém autorsky spolupracovala se známým českým hudebníkem, frontmanem skupiny Southpaw a synem Jana Buriana, Jiřím Burianem. (známý také jako Gregory Finn)
Nejednalo se však o standardní křest desky, ale křest projektu. Překvapující byl pro hosty již první moment při vstupu, kde byly v prodeji originální kazety s audioobsahem šesti písní prezentujícími tvorbu nadcházející desky Walking on the A-bomb. Měli tak jedinečnou příležitost ukořistit Nataliinu muziku s předstihem, protože stejnojmenné CD (přestože již je hudebně zpracované) bude vydáno a na trhu se objeví až na podzim 2010.
Hudební produkce stylového spektra electro-downtempo-tropical se rozpínala v atmosféře od pohodového chilloutu až po industriální, zvukovými efekty a groovy dominující taneční party. Po boku osobité frontmanky vystoupila na podiu kapela složená z éterické smyčcové sekce – v podání houslistky Anežky Bzirské a cellistky Terezie Kovalové – a živelně multifunkčního Jiřího Buriana. Koncert provázely a umělecký vjem obohacovaly i speciální vizualizace a projekce.
S ohledem na fakt, že před samotným křtem projektu neměla veřejnost možnost setkat se s Nataliinou muzikou na cd nebo intenzivně z rádiových rotací a nevěděla tedy, co může od produkce očekávat, účast fanoušků na koncertě zásadně předčila střízlivá očekávání pořadatelů.
Během koncertu pokřtil „kazetový artefakt“ blízký kamarád Natalie a jeden z hlavních leaderů klubu MeetFactory – David Černý.
Po koncertě následovala afterparty v režii DJs Tvykse a Gregory Finna a úderem dvanácté hodiny proběhlo na podiu překvapení – společné blahopřání týmu blízkých přátel Natálie k jejím čerstvým 26. narozeninám. (*16.5.)
Podívejte se na neoficiální videoklip k písni Highest Mountain

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.