Okoř se šťávou v sobotu mimo jiné zavzpomíná na Petra Muka

  • Okoř se šťávou v sobotu mimo jiné zavzpomíná na Petra Muka Fotogalerie (6)
    • 27.05.2010
    • Tisk

    Návštěvníci hvězdně obsazeného festivalu Okoř se šťávou už o tomto víkendu připomenou…

    Sdílejte článek:

Návštěvníci hvězdně obsazeného festivalu Okoř se šťávou si už o tomto víkendu připomenou památku zpěváka Petra Muka, který nečekaně zemřel v pondělí v pětačtyřiceti letech.

V malebném prostředí na scéně v podhradí romantické zříceniny nedaleko Prahy měl Petr Muk vystoupit v odpoledním programu. Pořadatelé do večerní části festivalu aktuálně zařadí sestřih jeho videoklipů.

Pořadatel akce a hudebník Michal Šenbauer se vyjádřil: „Celá záležitost má pro mě velmi osobní charakter, protože Petr byl můj kamarád. Nebudeme kolem toho dělat žádný tyjátr ani zvát jiného interpreta, pouze uděláme změny v časovém harmonogramu." Petr Muk na festivalu vystupoval i v loňském roce.

Na Okoři letos návštěvníci můžou těšit na Davida Kollera, Vladimíra Mišíka, kapely Laura a její tygři s Lenkou Novou, České srdce, Medvěd 009, dále na oblíbeného Jaroslava Uhlíře nebo uskupení Palitchi s jejich ohňovou show.

Časový rozpis jednotlivých koncertů a další potřebné informace k festivalu najdete na stránkách www.okorsestavou.cz

Připomeňme, že Petr Muk zemřel krátce po vydání kritikou příznivě přijatého alba V bludišti snů. O příčině jeho smrti se stále spekuluje. Oblíbený zpěvák se totiž dlouhodobě léčil s těžkými depresemi. Rodina se chce s Petrem Mukem rozloučí v soukromí.

Oceán – Až jednou

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.