Vysmáté léto v Kadani bude multižánrové s řadou novinek | ABradio.cz

Vysmáté léto v Kadani bude multižánrové s řadou novinek

  • Vysmáté léto v Kadani bude multižánrové s řadou novinek Fotogalerie (16)
    • 24.05.2010
    • Tisk

    Festival Vysmáté léto se u kadaňského hradu uskuteční už po sedmé. Konkrétně na vás čeká…

    Sdílejte článek:

Festival Vysmáté léto se u kadaňského hradu uskuteční už po sedmé. Konkrétně na vás čeká nabitý program 24. července. Letos si pořadatelé stanovili heslo „Splníme vám sen, vše za jeden den“ a přichystali celou řadu novinek.

Hudební program festivalu se tentokrát odehraje na třech scénách. Začne už v sobotu dopoledne a nabídne opravdu silný line-up, ze kterého si jistě vybere každý fanoušek dobré muziky. Ostatně, posuďte sami…

Během jediného dne na hlavní scéně vystoupí finští Waltari, stálice festivalu Divokej Bill, Petr Kolář, Horkýže Slíže, Katka Knechtová nebo skupina Charlie Straight. Tím výčet účinkujících zdaleka nekončí.

Na dalších dvou pódiích (dance a rock scéna) se představí např. Dara Rolins, Skyline, PSH, Visací zámek, X-left-to-die, Clou nebo Škwor. Pro letošní rok přibyla ještě odpočinková divadelní scéna a pro rodiny s těmi nejmladšími pak dětský koutek.

Vysmáté léto se připojuje k projektu Čistý festival. V rámci projektu autorizované obalové společnosti Eko-kom se spolu s dalšími 19ti velkými českými festivaly zapojí do celonárodní akce. Jejím cílem je už potřetí co nejvíce přiblížit návštěvníkům používání pytlů a kontejnerů na tříděný odpad.

Eko-kom zajistí pro festival pytle na tříděný odpad a zároveň bude ve svém stánku Zelený bod odměňovat všechny návštěvníky, kteří se rozhodnou na festivalu třídit plasty a papír. Každý, kdo na stánek přinese 25 plastových kelímků nebo 50 kusů papíru, dostane pivo, colu nebo malý stylový dárek. Navíc se můžete zapojit do soutěže o jeden ze tří iPodů třetí generace. Další info o projektu a třídění odpadu najdete na www.cistyfestival.cz

Předprodej vstupenek zajišťuje po celé ČR Ticketsteam. V předprodeji přijdou na Kč 500,–. Na místě pak lístek koupíte za cenu, která bude o Kč 100,– vyšší. K dispozici jsou i dětské vstupenky.

Kompletní informace o festivalu získáte na www.rockfest.cz

Waltari – In The Cradle (live)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.