Frontman kapely X Left To Die bojuje o roli Robina Hooda | ABradio.cz

Frontman kapely X Left To Die bojuje o roli Robina Hooda

  • Frontman kapely X Left To Die bojuje o roli Robina Hooda
    • 22.05.2010
    • Tisk

    Televizní show ROBIN HOOD – Cesta ke slávě, jejímž cílem je vybrat hlavní představitele…

    Sdílejte článek:

Televizní show ROBIN HOOD – Cesta ke slávě, jejímž cílem je vybrat hlavní představitele pro připravovaný stejnojmenný muzikál se blíží do finále – už tuhle neděli zazní v hlavním vysílacím čase na Prima TV jména vítězů. Získá hlavní mužskou roli rocker David Weingartner?

“Zabij svého boha a vše je svaté” prozrazuje David své životní motto. Víc než to by se ale možná hodilo Caesarovo “Veni, vidi, vici” aneb “přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem”. Přinejmenším tento výrok nejlépe vystihuje dosavadní cestu jeho domovské formace X Left To Die. Skupiny, která suverénně pokořila konkurenci a odnesla si vítěznou trofej ze všech čtyř soutěží, kterých se zúčastnila – Erzgebirgischer Rockpreis, Můza, Skutečná liga a Česká rocková liga. Dodáme-li, že za pouhých šest let své existence stihla tato kapela ještě nahrát tři demo CD, odehrát desítky koncertů, zahájit brněnské vystoupení Marilyna Mansona, natočit live DVD a pokřtít své první, kritikou ceněné album “Potešma”, pak z toho pro českou hudební scénu vyplývá jediný vzkaz – s touhle partou je třeba počítat!

Ostatně, přesvědčte se sami – 2.června vystoupí X Left To Die v legendárním pražském klubu 007 na Strahově. Na programu bude toho večera ještě skupina Raptus, v jejímž čele stojí další, ačkoliv již bývalý, účastník soutěže Robin Hood – Cesta ke slávě Láďa Korbel.

Další příležitost shlédnout talentované X Left To Die na živo bude např. na kadaňském festivalu Vysmáté léto, na Rock For People, na Benátské noci (Malá Skála) nebo 6.srpna v Lokti na Motorcycle Rock Fest, který přivítá i americkou hvězdu Living Colour.

Více informací na bandzone.cz/xlef­ttodie

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.