Festival Colours of Ostrava se letos zaměří také na ekologii | ABradio.cz

Festival Colours of Ostrava se letos zaměří také na ekologii

Colours of Ostrava, České dráhy a předprodejní síť Ticketpro připravily společnou akci pro návštěvníky, kteří se chtějí do Ostravy na tento festival dostat výhodněji a zároveň ekologičtěji.

Se čtyřdenní vstupenkou na Colours of Ostrava máte nárok na nákup dvou poukázek na jízdenku ČD Net, každá v ceně 250 Kč místo běžných 600 Kč. ČD Net je síťová jízdenka, která vám od 0 do 24 hodin daného dne umožní cestovat vlakem kamkoliv v rámci České republiky. Pokud si tedy pořídíte dvě tyto poukázky s jednou vstupenkou na Colours of Ostrava, cesta s ČD do Ostravy odkudkoliv v Česku vás vyjde na 250 Kč (a totéž pro cestu zpět). Poukázka se tak vyplatí hlavně návštěvníkům z větších vzdáleností.

Při cestě na Colours of Ostrava vám pak poukázku na pokladně nebo průvodčí v prvním vlaku vymění za jízdenku ČD Net platnou na den, kdy cestujete. Před tím, než nastoupíte do vlaku, tedy není nutné chodit do pokladny na nádraží (pokud tedy neplánujete jet Pendolinem).

Jak na to?

• na každou vstupenku na Colours of Ostrava je možné získat dvě poukázky na jízdenku ČD Net – na cestu tam a zpět

• pokud už vstupenku na Colours máte, jsou dvě možnosti:

1. napište svůj požadavek na mail ticketpro@ticketpro.cz spolu s 16ti místným číslem vstupenky, Ticketpro vám pošle platební údaje a po zaplacení poukázky poštou (připočítává se 60 Kč za cenné psaní). Požadavky přijímá Ticketpro max. 14 dnů před Colours of Ostrava.

2. nebo osobně přijďte s vaší vstupenkou na Colours do Prague Tourist Center (adresa níže) a poukázky si za uvedenou cenu 250 Kč koupíte. Tady je možné poukázku koupit až do zahájení Colours of Ostrava.

• pokud ještě vstupenku na Colours of Ostrava nemáte, je možné poukázku koupit osobně spolu se vstupenkou v Prague Tourist Center v Praze (adresa níže) nebo on-line na níže uvedeném odkazu Ticketpro.

Více informací a on-line nákup poukázky ČD Net:

Prague Tourist Center (PTC)

Rytířská 404/12, Praha 1, 110 00

(roh Rytířské a ulice Na Můstku)

Otevřeno:

Po – Pá: 9:00 – 19:00

So- Ne: 12:00 – 19:00

Více informací: www.colours.cz
(čtyřdenní vstupenky v prodeji v síti Ticketpro, v e-shopu na festivalovém webu a v kamenné prodejně Oriental v Ostravě)

Potvrzené zahraniční kapely na Colours of Ostrava např.: Iggy & The Stooges, The Cranberries, Regina Spektor, Regina Spektor, Porcupine Tree, Nive Nielsen, The Gypsy Queens and Kings, Zion Train, …

Z tuzemské scény se fanoušci mohou těšit na: Blue Effect, Circus Ponorka, Čechomor, Gang Ala Basta, MIG21, Please the Trees, Post-It, Skyline, Sunflower Caravan, United Flavour, Visací zámek, Wohnout a celou řadu dalších.

Festival Colours of Ostrava nabídne celkově na dvanácti venkovních a vnitřních scénách přes 100 zahraničních a domácích kapel, DJs, divadel, dále pak filmy ve spolupráci s Letní filmovou školou, diskuse ve spolupráci s týdeníkem Reflex, workshopy i dětský svět.

The Cranberries – Zombie (live in London)

  br />

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.