Fanoušci si budou moci znovu prohlédnout Michaela Jacksona

Bratr Michael Jacksona chce umožnit návštěvy hrobu popového krále. Randy Jackson doufá, že bude možné otevřít pro lidi soukromé mausoleum ve Forest Lawn Memorial parku v Kalifornii k ročnímu výročí úmrtí jeho slavného bratra.

Randy Jackson prohlásil: „Sejdu se s představiteli města i správcem mausolea. Přestože mají opravdu velmi striktní pravidla, udělám všechno pro to, aby fanoušci 25. června mohli navštívit Michaelův hrob a vzdát mu hold.“

Oblast, kde je Michael Jackson pohřben, je pro nečleny rodiny nepřístupná. Randyho snahy značně rozezlily rodiny dalších osob, které tu „odpočívají“.

Např. vnuk legendárního herce Clarka Gablea prohlásil, že mausoleum už by nebylo tak posvátným místem, kdyby se do něj mohl dostat prakticky kdokoliv.

Michaelova exmanželka Lisa Marie Presley vyzvala jeho fanoušky, aby na hřbitov posílali hedvábné slunečnice, aby tak prosvětlili místo posledního spočinutí Michaela Jacksona.

Michael Jackson – Smooth Criminal

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.