Jana Kirschner a další v zahradě Sázavského kláštera | ABradio.cz

Jana Kirschner a další v zahradě Sázavského kláštera

  • Jana Kirschner a další v zahradě Sázavského kláštera Fotogalerie (22)
    • 12.05.2010
    • Tisk

    Zahrada Sázavského kláštera bude letos už potřetí hostit úspěšný projekt, který nese název…

    Sdílejte článek:

Zahrada Sázavského kláštera bude letos už potřetí hostit úspěšný projekt, který nese název Sázavský koncert. Akce se odehraje příští pátek tj. 21. května od osmi hodin večer.

V magickém prostředí oslaví narozeniny hudebník Vít Sázavský, jeden ze zakladatelů folkové legendy Nerez (dnes Neřež). Minulé ročníky hostily umělce jako je Jarek Nohavica, Marie Rottrová, Jiří Schmitzer nebo bratři Ebenové. Tento rok bude sestava gratulantů nejpestřejší, jakou prozatím Sázavský koncert měl možnost přivítat.

Vystoupí populární hudebník, herec a režisér Jan Budař se svou kapelou Eliščin Band. Koncerty tohoto seskupení jsou vždycky ojedinělým a nevyzpytatelným zážitkem nejen na českých pódiích, ale i v zahraničí, kde Jan Budař také vystupuje.

Na scéně ho pak vystřídá brněnský klávesista a zpěvák Roman Dragoun a po jeho boku se objeví špičkoví rockoví a jazzoví muzikanti, kteří tvoří jeho novou kapelu. Během večera zazní průřez celou kariérou této rockové legendy a návštěvníci si tak budou moci vychutnat i textařské mistrovství Františka Romana Dragouna nebo píseckého básníka Milana Prince.

Řadu vzácných hostů doplní slovenská zpěvačka a držitelka Zlatého slávika Jana Kirschner s kapelou. Autorka hitů V cudzom mestě nebo nejnovějšího Pokoj v duši vystoupí na Sázavském koncertě v Českých zemích letos vůbec poprvé.

Návštěvníkům severní zahrady Sázavského kláštera se tedy naskytne speciální příležitost vidět pohromadě špičky české i slovenské hudební scény.

Další podrobnosti najdete na www.sazavskykoncert.cz

Jana Kirschner – Pokoj v duši

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.