Sunshine pokřtí v Roxy nové album MGKK TELEPATHY!

  • Sunshine pokřtí v Roxy nové album MGKK TELEPATHY! Fotogalerie (3)
    • 22.04.2009
    • Tisk

    Tak jsme se konečně dočkali! SUNSHINE přivádějí na světlo světa očekávané album MGKK TELEPATHY, které už 19.5.2009 pokřtí v pražské Roxy.A aby té radosti pro fanoušky nebylo málo, kdo křest navštíví, opustí ho s tímto novým počinem a to úplně zadarmo!

    Sdílejte článek:

MGKK TELEPATHY je risk. Protože Sunshine si s krásou vždycky zahrávali jako estetická chirurgie. Kdo někdy uvěřil, že to znamená sérii banálních zákroků, nechal se obelhat. Slovo kosmetika tu nonšalantně zakrývá všechna neodhadnutelná rizika skalpelu a narkózy.
Pro MGKK TELEPATHY neexistuje zkrášlení bez jizvy. Žádné vylepšení se neobejde bez dezinfekce a rány, která se musí šít i hojit. Nové album zachází do krajností, které se předchozí DREAMER snažil scuknout k sobě. Nerazí sblížení, už vůbec ne načepýřenost Moonshower and Razorblades, ale preferuje různorodost.
Úvodní K.I.D.S. (KIDZ IN DA STREETS) vedou první rozhodující řez. Po něm New Manifesto působí konejšivě jak vonná svíčka zapálená za váš klid. Ale už nic nedokáže odvrátit elektro-chaos Dance Fast Die Young; noční disko-můru, která se podobá perličkové koupeli ve vaně, na jejímž dně rotují čepele mixéru.
Napáchané škody očišťuje Mr. Catastrophy: wellness kůra pro všechny vyvrhele a outsidery, kteří si kdy mysleli, že jsou k něčemu předurčení.
MGKK TELEPATHY je riskantní splynutí myšlenek s někým, kdo vás chce uspat a rozřezat. Kvůli kráse.
Album MGKK TELEPATHY pokřtí Sunshine 19.května v pražském klubu Roxy. Start v 19:00.
Desku MGKK TELEPATHY obdrží zdarma (jako bonus k zakoupené vstupence) návštěvníci těchto koncertů:

19.5. Praha, Roxy
21.5. Brno, Fleda
22.5. Hořovice, La­be

 
Vstupenky v ceně 250,– Kč + poplatky jsou k dispozici k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na místě za 300,– Kč.
Více info na:
www.myspace.com/sunshinetrash www.roxy.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion
 
Vstupenky můžete vyhrát i na stránkách ABradia!!!
  
Tracklist
 
SUNSHINE
MGKK TELEPATHY
 
K.I.D.S.
New Manifesto
Don't Walk Away
Moon Rats
Venom
Dance Fast Die Young
Mr. Catastrophe
Blood Is The New Black
We Don't Believe In Hype, What About You?
Tokyo Bassline
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.