Tata Bojs už příští pátek zahrají akusticky pro charitu | ABradio.cz

Tata Bojs už příští pátek zahrají akusticky pro charitu

Tuto hudební událost bude hostit konkrétně 21. května pražské Divadlo v Celené. Protože je kapacita sálu omezená, vstupenky jsou k dostání výhradně na pokladně divadla.

Tata Bojs mají letos pořádný šrumec. Rok 2010 je pro „hanspaulský“ kvintet rokem řady významných událostí, koncertních aktivit a v neposlední řadě rokem vydání nového alba.

Skupina ho připravuje už skoro rok a výsledek je netrpělivě očekáván letos na podzim. V živé paměti ale zatím zůstává dubnový neopakovatelný zážitek v podobě akce RedBull Soundclash, kdy v klubu SaSaZu na dvou podiích proběhla soutěžní ultimátní hudební konverzace mezi Monkey Business a Tata Bojs, ze které jako vítězové vyšli právě Tata Bojs.

Teď se Tata Bojs připravují na festivalovou sezónu, kdy je čekají například vystoupení na letních festivalech v Boskovicích, Kadani, v Panenském Týnci, nebo na slovenském Grape Festivalu v Pezinku.

Nejbližší koncert se ale odehraje v pátek 21. května. V ten den Tata Bojs zahrají speciální charitativní akustický koncert pro Rozmarýnu v Divadle v Celetné. Výtěžek ze vstupného poputuje v celé své výši na konto obecně prospěšné společnosti Rozmarýna. Ta pomáhá začlenění dětí, které opouštějí dětské domovy, do společnosti.

Tata Bojs podporují Rozmarýnu dlouhodobě. Už tradiční jarní koncerty se stávají jedním z mnoha příspěvků skupiny v rámci tohoto projektu a nemají nikdy charakter masové akce. Cílem je připomenout projekt Rozmarýna, ale také za pomoci návštěvníků koncertu získat přiměřené finanční prostředky.

Letošní koncert bude třetím v řadě a podruhé proběhne v Divadle v Celetné. Loňský byl beznadějně vyprodaný a stal se jedinečným zážitkem.

Více na:

www.tatabojs.cz

www.rozmaryna-ops.cz

Rezervace vstupenek:

www.divadlovceletne.cz

Tata bojs – Attention aux hommesVideo

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.