Benátská noc chystá skvělou party včetně voleb a maturity! | ABradio.cz

Benátská noc chystá skvělou party včetně voleb a maturity!

… alespoň to tedy slibují její pořadatelé. 18té narozeniny oslaví festival Benátská noc v termínu od 30. července do 1. srpna. Zahřívací kolo akce se uskuteční ještě o den dříve – tedy ve čtvrtek 29. července. V programu bude všechno, co k osmnáctinám patří: volby, maturita, svatba… samozřejmě kromě hudby a dalších tradičních akcí.

Právě proto, že osmnácté narozeniny mimo jiné přinášejí právo volit, bude mít festival Benátská noc vlastní volby, maturitní zkoušky, ale i svatbu. Každé dva týdny najdete na webové stránce www.benatskanoc­.cz
jednotlivá témata, která budou provázet festival až do dne jeho narozenin. A tak krok po kroku, každých čtrnáct dnů, dojdeme až na konec července, kdy vypukne oslava plnoletého výročí festivalu Benátská noc a pečlivě naplánovaný nejen hudební program.

Kromě světových hvězd jako jsou Gary Moore, Krokus, Fiction Plane (skupina Stingova syna), Die Happy, apod., přijedou i česko-slovenské špičky hudební scény.

Na Malou Skálu letos dorazí Anna K, Richard Müller, MIG 21, Meky Žbirka, Ewa Farna, Rytmus + Kontrafakt, Vypsaná Fixa, Toxique, Tomáš Klus, Midi Lidi, Charlie Straight, Eddie Stoilow, Kamil Střihavka, Dara Rollins, Nightwork a další.

Zahřívací hudební kolo bude na pořadu dne ve čtvrtek 29. července v pět odpoledne, od pátku do neděle se bude hrát na čtyřech pódiích, připravena bude i Dance Stage Evropy 2.

Kromě toho jsou připraveny už tradičně oblíbené „nehudební“ disciplíny. V sobotu ráno probězne závod netradičních vlastnoručně vyrobených plavidel po řece Jizeře, odpoledne pak fotbálek celebrit.

K tomu si přidejte spoustu dobré nálady, kvalitně vybavený dětský koutek včetně dostatečných zásob s kojeneckou vodou a míst pro odpočinek, rozmanitou nabídku kvalitního občerstvení včetně vegetariánského, centrálního kempu (zdarma pro držitele vstupenky na Benátskou noc) nebo nově vybudovaného bezplatného centrálního parkoviště.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketstream, ve všech pobočkách CK Čedok a Firo Tour.

A jaké jsou aktuální ceny?:

– permanentka na celý festival včetně čtvrtečního zahřívacího kola Kč 1118,–

– jednodenní vstupenka Kč 618,–

– vstup na Warm up tj. čtvrtek 29. 7. Kč 318,–

– děti do 12 let Kč 100,–

– děti do 6 let, ZTP/P, vozíčkáři – tyto vstupenky na místě zdarma

Vlastní přání a nápady na narozeninovou oslavu můžete posílat na info@benatskanoc.cz. Odesílatelé těch nejvydařenějších dostanou vstupenky od pořadatelů.

Die Happy – Love To Hate You (live)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.