Chinaski a jejich Autopohádky v Hybernii | ABradio.cz

Chinaski a jejich Autopohádky v Hybernii

  • Chinaski a jejich Autopohádky v Hybernii
    • 23.04.2009
    • Tisk

    V úterý 28. (od 19:00) a ve středu 29. dubna (od 19:30) v divadle Hybernia pořádají Chinaski divadelní představení spojené s akustickým koncertem. Je to vystoupení s neopakovatelnou atmosférou, vhodné pro návštěvu celé rodiny.

    Sdílejte článek:

  
Během večera zazní pohádka O Plivníkoviz al­ba Autopohádky 2 v podání kapely Chinaski. Jako skvělý vypravěč a herec zde vyniká – kromě svých hereckých kolegů – především zpěvák Michal Malátný. Je to přímo herecká hvězda večera – však také vystudoval činoherní herectví a jeho velkou láskou je i loutkové divadlo. Je to prostě nejen vynikající zpěvák, ale tady i skvělý vypravěč. Převážná část textů pochází z pera Pavla Grohmana, který s celým nápadem přišel, nalezl v něm textařské rozptýlení, ale bohužel také poslední tvůrčí příležitost.
Večer je rozdělen na dvě poloviny. V první zahrají Bukowského hoši pohádku a písničky z Autopohádek a ve druhé odehrají unplagged své největší hity.
O tom, že slaví autopohádkový speciál neobyčejný úspěch, se Chinaski přesvědčili už před pěti lety, kdy vydali první díl úsměvných příběhů o řidičích a jejich věrných kamarádech. Už tehdy se kapela vydala na turné, ovšem bez kulis a pořádných kostýmů. Ale tentokrát opravdu vyřádili.
Pohádky vynikají svou slovesností a hravostí, jsou okořeněné sympatickými písničkami kapely, která se u toho velmi dobře baví. A podle recenzí a reakcí návštěvníků na předchozích vystoupeních si skvěle užívají všichni.
Ve druhé části večera se Chinaski už bez převleků vrátí do svých tradičních rolí a zahrají své největší hity.
Vstupenky v ceně od 199 do 499 Kč v předprodejní síti Ticketportal.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.