Electronic Beats bude bez Ralph Myerz & The Jack Herren Band

Festival Electronic Beats, v rámci kterého v Praze poprvé vystoupí Hot Chip z Velké Británie, oznamuje změnu v programu. Norská elektronická skupina Ralph Myerz & The Jack Herren Band do Prahy nepřijede a jejich vystoupení nahradí N.O.H.A.

Mezinárodní skupinu s originálním hudebním projevem spojujícím více hudebních žánrů znají návštěvníci Electronic Beats už z prvního ročníku hudebního festivalu, tehdy N.O.H.A. vystoupila ve Veletržním paláci spolu s The Prodigy. Na Electronic Beast kapela přijede ze svého turné k nové desce Respect the Menu přímo z polského Gdaňsku, jejich nedávné turné po Čechách bylo zcela vyprodané. N.O.H.A. vznikla před deseti lety v německém Kolíně nad Rýnem, zpěvačka Minerva Díaz Pérez pochází ze Španělska, zakládající člen kapely saxofonista Filip Noha je z České republiky, v kapele jsou lidé pěti různých národností. Zkratka N.O.H.A. vznikla z plného názvu kapely Noise of Human Art.

N.O.H.A. – Tu Cafe´

Na festivalu Electronic Beast vystoupí ještě Turboweekend a Booka Shade nebo DJ Hell, po pátečním startu v české metropoli bude Electronic Beats pokračovat 12. května v rakouském Grazu a 20. května v Kolíně nad Rýnem. V současné době je možné koupit v předprodeji Ticketpro lístek na pražské Electronic Beats za 450 korun nebo si pořídit Lístek v mobilu za 350 korun ve formě MMS na electronicbeat­s.cz. Na místě bude vstupné za 450 Kč!

Electronic Beats je mezinárodní hudební a komunitní program společnosti Telekom, zahrnující živá vystoupení po celé Evropě, čtvrtletní magazín, cenami ověnčené hudební DVD Slices a dynamickou online prezentaci na adrese electronicbeat­s.net, která nabízí video streaming živých vystoupení na EB TV, exkluzivní mixy a živé nahrávky na webovém rádiu či recenze alb a novinky z oblasti módy a životního stylu

Line-up:

19.30 Dj Gareth Owen + Dj Booth

20.30 Turboweekend

21.15 Dj Gareth

21.45 N.O.H.A.

22.30 Dj Gareth

23.00 Booka Shade

00.00 Dj Gareth

00.30 Hot Chip

02.00 Dj Hell

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.