Podívejte se na nový videoklip od Tomáše Kluse!

Písničkář a držitel ceny Anděl za zpěváka roku Tomáš Klus natočil nové video. Klip byl natočen k písni „Přičichnutí alergikovo“, která je z desky Hlavní uzávěr splínu v v jejímž textu se Tomáš dotýká „politických témat“.

Tomáš Klus k natáčení říká: „Období alergií je nejlepším časem pro změnu. Milerád bych proto lidem vyslal zprávu, že jsem k mnohým věcem začal používati též hlavu, příkladně k přemýšlení nejen o svých šťastně-nešťastných láskách, avšak především o jakési Lásce obecnější, o cti i o pokoře člověka, která je nutná, ovšem tragická, přeroste-li v bojácnost a oněmí ústa. Je na čase představit se nejen jako milovník, ale s trochou nadsázky taky coby bojovník, čili člověk, který hlasu, na nějž jde vidět, chce dát myšlenku, upozornit na to, že už je nejvyšší čas probudit se ze zimního spánku, neb už nám to pod sametovou peřinou začíná pěkně zapáchat…"

Tomáš Klus – Přičichnutí alergikovo

Videoklip se natáčel na letišti v Milovicích a píseň provází symboly z období let 1986, kdy se Tomáš Klus narodil, až po rok 2010. Mezi symboly patří například Václav Havel, Karel Kryl, tančící dům, federace, pendolino, třešně, Kolja, Vyměňte politiky a další.

Režie klipu se ujal Jiří Studnička, střihu Jitka Pekárková, grafiky Tereza Žbánková a za kamerou stál Dominik Shon.

Více informací najdete na: tomasklus.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.