Rok bez popového krále – Řím chystá vzpomínkový koncert

  • Rok bez popového krále – Řím chystá vzpomínkový koncert Fotogalerie (11)
    • 03.05.2010
    • Tisk

    Zanedlouho to bude přesně rok, co svět přišel o krále popu – Michaela Jacksona. V Římě…

    Sdílejte článek:

Zanedlouho to bude přesně rok, co svět přišel o krále popu – Michaela Jacksona. V Římě se uskuteční 25. června koncert, který má uctít památkku snad největší ikony světové popové scény. Akci na olympijském stadionu pořádá Michaelův bratr Marlon Jackson.

K organizátorům tříhodinové show patří také Alfred McCrary, který s Michaelem Jacksonem složil řadu skladeb, a také Travis Payne, choreograf a koproducent dokumentárního filmu o Jacksonově posledním vystoupení This Is It. Vystoupit by měli Marlon Jackson, Dionne Warwick, zpěvák skupiny Imagination Lee John a Alfred McCraryJackson 5.

Michael Jackson – This Is It (movie trailer)

 

Ještě před samotným vypuknutím velkolepé show promluví k fanouškům mluvčí Michaela Jacksona Kathryn Milofsky a právní zástupce rodiny Jacksonových Brian Oxman. Ti představí krátké multimediální filmy, které mají ukázat všestrannost Michaelova talentu a osobnosti a nejdůležitější etapy jeho umělecké dráhy.

Koncert pořádá produkční společnost WorldLive Entertainment. Vstupenky přijdou na 70 až 90 eur (tedy cca 1800 až 2300 Kč).

Agentura také připomněla, že se neuskuteční rozlučkový koncert s Michaelem Jacksonem, který se původně měl odehrát ve Vídni a následně byl přesunut na letošní červen do Londýna. Jiná agentura, která měla koncert spolu s Jacksonovým bratrem Jermainem organizovat, je totiž v likvidaci.

Michael Jackson zemřel loni v červnu ve věku 50ti let na selhání srdce po předávkování léky. Okolnosti jeho smrti se stále řeší.

Michael Jackson – Thriller

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.