Festival Votvírák chce opět pomoci českým dětem i těm v Africe | ABradio.cz

Festival Votvírák chce opět pomoci českým dětem i těm v Africe

Votvírák má každoročně i charitativní podtext. Letos se pořadatelé rozhodli podpořit Humanistické hnutí Dialog, které se věnuje adopci dětí na dálku. Další podporu získají ohrožené děti z Klokánku, které také letos předvedou taneční vystoupení.

V předchozích letech festival aktivně spolupracoval se sdružením pro mentálně postižené Pohoda a s nadanými dětmi z organizace Deany a Juraje Jukubiskových Plaváček.

Letošní ročník hudebního festivalu Votvírák se už tradičně odehraje na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích. Bude mu patřit jeden celý víkend v půlce června – konkrétně tedy termín od 11. do 13. června 2010.

Na samostatném pódiu ve speciální hip hopové zóně se postupně představí téměř kompletní špička česko-slovenské hip hopové scény. Votvírák uvede jména jako BPM, PSH, PIO Squad, ale také slovenské kapely Rytmus, Kontrafakt nebo Moju Reč. Na fanoušky hip hopu tak i letos čeká velmi silný line-up.

Mig 21 – 1938

 

Zkrátka nepřijdou ani příznivci jiných žánrů. V Milovicích vystoupí například legendární kapela Olympic, dále Mig 21, UDG, Čechomor, který na festivalu bude hrát poprvé, nebo slovenští No Name.

Pro rockové fanoušky nebudou ani letos chybět kapely jako Wohnout, Krucipüsk, Doga nebo Legendy. V sobotním programu pak vystoupí mladí písničkáři Tomáš Klus a Xindl X. Nebude chybět ani Anna K..

Více informací najdete na oficiálních stránkách festivalu ww.votvirak.cz

Xindl X – Anděl

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.