Skupina Korn zveřejnila tracklist připravované novinky | ABradio.cz

Skupina Korn zveřejnila tracklist připravované novinky

  • Skupina Korn zveřejnila tracklist připravované novinky Fotogalerie (23)
    • 26.04.2010
    • Tisk

    Novinková deska Remember Who You Are má vyjít na přelomu měsíců června a července. Obsahovat bude celkem deset skladeb. Korn své nadcházející album vydají poprvé u vydavatelství Roadrunner Records. Pilotní singl má název Oildale (Leave Me Alone) a v rádiích se objeví koncem května.

    Sdílejte článek:

Tady je pro vás zmíněný tracklist Korn III – Remember Who You Are:

01. Oildale (Leave Me Alone)

02. Pop A Pill

03. Fear Is A Place To Live

04. Move On

05. Lead The Parade

06. Let The Guilt Go

07. The Past

08. Never Around

09. Are You Ready To Live?

10. Holding All These Lies

Korn vydají začátkem prázdnin už devátou řadovku. „Tahle deska je jakousi reflexí naší existence od roku 1993“, komentuje novinku frontman Jonathan Davis. „Na předchozích deskách jsme tvrdě pracovali a hodně jsme experimentovali. Remember Who You Are bude jiná. Všichni čtyři jsme se sešli v malé místnosti a naším záměrem bylo složit old-school materiál. Takže deska bude jakýmsi mixem všeho, co jsme kdy udělali a myslím, že tahle poloha kapely je vůbec nejlepší v naší historii“, dodává Davis.

Korn se také vrátili ke svému někdejšímu producentovi, kterým není nikdo jiný než Ross Robinson. Ten produkoval jejich debutový počin Life is Peachy. Vzájemnou spolupráci Jonathan Davis komentuje takto: „Ross nám připomněl, jací jsme byli kdysi dávno. Tak nějak na nás psychologicky zapůsobil, že jsme se dokázali vrátit k začátkům. Zpívám hodně o záležitostech, které jsou blízké mému srdci, a Ross přesně ví, jak ze mě ty pocity dostat ven. Na konci každé skladby jsem skoro zkolaboval, ale bylo to tam.“

Spolupráci si pochvaluje i kytarista James „Munky“ Shaffer: „Spojení s Rossem byl skvělý nápad. Je to jediný člověk na světě, který nás mohl vrátit zpátky v čase. Připomíná nám, proč jsou naše skladby důležité pro naše fanoušky. Ross přišel ve správnou dobu. Vlastně jsme ani neměli vydavatelství, ale chtěli jsme natočit skvělou desku. Ross přišel a zmáčknul reset“.

A jak to Monkey myslel s tím restem? Jednoduše… Korn tentokrát nenahrávají klasicky do počítače přes Pro Tools. Remember Who You Are se natáčí na dvoupalcovou pásku v malé místnosti, do které se Korn zamkli v jejich studiu The Cat Box v Los Angeles.

Na závěr si dáme ještě komentář baskytaristy Reggie „Fieldyho“ Arvizu: „Připadá mi, že jsme se v tom studiu sešli jako rodina, která se dala po letech dohromady. Znovu jsme se cítili jako bráchové. Stárneme a jsme schopni odložit svoje ega, abychom se mohli soustředit na vytvoření naší nejlepší desky.“

Korn – Twisted Transistor (unplugged)

 

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.