České finále soutěže kapel Wacken Metal Battle už příští středu

  • České finále soutěže kapel Wacken Metal Battle už příští středu Fotogalerie (13)
    • 22.04.2010
    • Tisk

    Už za pár dní se dozvíme jméno kapely, která bude Českou republiku reprezentovat na celosvětovém…

    Sdílejte článek:

Už za pár dní se dozvíme jméno kapely, která bude Českou republiku reprezentovat na celosvětovém finále soutěže Wacken Metal Battle na kultovním a jednom z největších festivalů svého druhu na světě, Wacken Open Air v Německu.

Ve finále se utkají thrashmetalová kapela v maskách Dymytry, heavymetalová formace Evarest se sympatickou sexy zpěvačkou a progresivně rock-metalová formace tvořící melodické a zároveň řízné písně Venefica.

Den „D“ pro zmíněné skupiny nastane ve středu 28. dubna v pražském klubu Exit Chmelnice.

Vítěz vystoupí 5. července na německém megafestivalu Wacken Open Air, kde se utká s vítězi národních kol z dalších čtyřiadvaceti zemí světa. Své zastoupení tu budou mít země od Velké Británie a Francie, přes Švédsko, Španělsko a Izrael, až po Čínu či Mexiko. Kapela, která vyhraje v Německu, bere všechno! Mimo jiné na ni čeká smlouva s celosvětovým hudebním vydavatelstvím.

Soutěž Wacken Metal Battle se odehraje pošesté. Festival Wacken Open Air se chystá na neuvěřitelný už 21. ročník. Jak už bývá zvykem, i letos hlásil festival několik měsíců před začátkem, že je vyprodáno. Každoročně na něj zamíří na sto tisíc fanoušků tvrdé muziky. Není divu, protože letos přivítá takové veličiny světové metalové a rockové scény jako jsou např. Iron Maiden, Alice Cooper, Mötley Crüe, Edguy, Fear Factory, Ill Nino, Slayer, Soulfly, Tarja a celá řada dalších.

www.metal-battle.com

www.wacken.com

Venefica – Drowning Soul Syndrome

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.