2 Close 2 Heaven aneb když DJové pomáhají

  • 2 Close 2 Heaven aneb když DJové pomáhají
    • 21.04.2010
    • Tisk

    2 Close 2 Heaven je charitativní večer, na kterém vystoupí Laydee Jane, DJ Orbith, DJ Loutka…

    Sdílejte článek:

Skutečné hodnoty si většinou člověk uvědomí, až když o ně přijde. Co však dělat, když ani nedostanete šanci zjistit, jaké to je, narodit se zdravý a žít plnohodnotný život?

Děti, které se narodily s cystickou fibrózou, se bohužel každý den probouzejí s vědomím, že jejich chorobu nelze vyléčit – říká se jim slané děti. Deset předních českých djů proto spojilo své síly a za pomoci partnerů a hlavně vás se pokusíme vybrat co nejvíce peněz, abychom průběh nemoci těchto dětí alespoň trochu zmírnili. Je to přeci to nejmenší, co můžeme udělat, a není lepší odměna než spokojený úsměv na dětské tváři.

Českou taneční špičku budou tento rok na dvou podiích zastupovat tito interpreti: LAYDEE JANE, DJ ORBITH, DJ LOUTKA, DJ CHRIS SADLER, DJane E-LITE, DJ TEXX, DJ DIOME, DJ FACE, DJ CUBIK a DJ MACIO. Všichni vystupující se vzdali jakéhokoliv nároku na honorář a cestovní výlohy, proto celý výtěžek poputuje na konto klubu nemocných cystickou fibrózou. Každý návštěvník navíc obdrží CD se setem namíchaným speciálně k příležitosti tohoto večera, takže s prázdnou rozhodně neodejdete.

Oficiální afterparty se koná v klubu Central Station, kam máte se vstupenkou z Meccy odvoz a vstup zdarma a navíc pro vás bude připravena snídaně v podobě sendvičů a kávy zdarma. Záštitu nad celou akcí převzal primátor hlavního města Prahy.

Akce se koná 22.5.2010 v praž­ském klubu Mecca. Každý návštěvník získá speciální CD!

Vstup: 190,–CZK

VIP: 490,–CZK

Více info: www.mecca.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.