Zajeďte na Rhodos do klubu Golem za Skyline, MIG 21 či UDG! | ABradio.cz

Zajeďte na Rhodos do klubu Golem za Skyline, MIG 21 či UDG!

Letošní, pomalu se blížící léto, přinese jedno velké překvapení. Kromě kalendáře již tradičně plného hudebními festivaly v Česku a okolních zemích, si budou moc hudební fanoušci naplánovat také termín letní dovolené, při které budou moci zažít elektrizující atmosféru koncertů a tanečních party s českými a slovenskými kapelami a DJs u moře.

Ve Faliraki na řeckém ostrově Rhodos totiž bude ve druhé polovině května otevřen hudební klub Golem Rhodos, jehož dramaturgie bude postavena hlavně na domácí produkci.

Hudební klub Golem vzniká v prostředí bývalého Sport Yacht Clubu a momentálně prochází rekonstrukcí. Po celou turistickou sezónu se v něm návštěvníci Rhodosu budou moc setkat s produkcí českých DJs, za všechny můžeme jmenovat například DJ Trávu, DJ Loutku DJane K.Sandru, ale také s vyhlášenými kapelami. Ty nejen, že odehrají na Rhodosu živý koncert, ale hlavně tam stráví dovolenou spolu s ostatními návštěvníky. Na Rhodosu, kam každoročně míří desetitisíce českých turistů, si tedy lidé užijí nejen horkého slunce a průzračného moře, ale také večerů plných jim dobře známých hudebních rytmů.

Z kapel, které již potvrdili svůj zájem o hraní v Golem klubu ve Faliraki, můžeme jmenovat Horkýže Slíže ze Slovenska, nebo tuzemské Tatabojs, Divokého Billa, Mig 21, Nightwork, Skyline, Jitku Charvátovou, UDG, Kapitána Lásku, MIG 21, Indy a Wich nebo Southpaw. Tyto kapely se na Rhodosu vystřídají ve zhruba 14 denních intervalech, dobu mezi dvěma koncerty vyplní zkušení DJs a ostatní hudební program, jako například revivalové kapely nebo vystoupení řeckých umělců.

Golem Rhodos však nebude jen místo pro hudební zážitky. Open-air klub s kapacitou cca 1500 lidí bude mít také vlastní pizzerii, několik barů, z nichž jeden bude obklopen bazénem, chill-out a VIP zónu, o návštěvníky se postará český personál ovládající též angličtinu. Do Golem klubu, který se nachází pár desítek metů od moře na nejrušnější ulici ve Faliraki připomínající ostravskou Stodolní, nebude žádné vstupné, návštěvníci budou moci k dopravě využít domluvené svozové autobusy.

Celý projekt hudebního klubu Golem zajišťuje řecká společnost ve spolupráci s agenturou D Smack U Promotion, která se stará o dramaturgii klubu a Artcom, která má na starosti technické zajištění klubu a prodej levných tzv. baťuřkářských zájezdů pro hudební fanoušky. Na projektu se dále podílejí renomované cestovní kanceláře, u kterých bude možné zakoupit pobyty na Rhodos, jehož součástí bude také konzumace v klubu Golem, možnost zakoupení výletů spolu s kapelami nebo přístup do fanouškovského sektoru, kde budou probihat tzv. Meet And Greet setkání fanoušků s kapelami.

Zájezdy na Rhodos však bude možné nejen zakoupit, ale také o ně soutěžit u mediálních partnerů projektu, kteří pobyt na Rhodosu věnují jako výhru. Prvními dvěma kapelami, které si v klubu Golem Rhodos zahrají, budou Horkýže Slíže a Skyline, kteří tam odlétají spolu s fanoušky již 20.května z Prahy. Hudební program na Rhodosu však potrvá celé léto až do konce září. Projekt však není naplánován pouze na letošní sezónu, hudební svět by se měl v Golem klubu setkávat i v letech dalších.

Pokud tedy budete uvažovat o letošní dovolené u moře, možná při vašem rozhodování bude důležitá i informace o otevření klubu Golem Rhodos ve Faliraki.

Více info na:

www.golemrhodos.cz

www.dsmacku.com

A profilech na Facebooku a MySpace.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.