Chcete si zahrát na jednom pódiu s Die Happy? Můžete v Přeštěnicích!

  • Chcete si zahrát na jednom pódiu s Die Happy? Můžete v Přeštěnicích! Fotogalerie (12)
    • 16.04.2010
    • Tisk

    Druhý červencový víkend bude patřit už zavedenému festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice. Program…

    Sdílejte článek:

Druhý červencový víkend bude patřit už zavedenému festivalu Open Air Musicfestu Přeštěnice. Program jubilejního desátého ročníku jihočeského festivalu se pomalu plní hvězdnými jmény evropské hudební branže.

Začínající české kapely mají možnost si na festivalu zahrát, přestože jeho line-up už je téměř uzavřen. Stačí poslat přihlášku a festivalová mohou být jejich! Ale musí jednat rychle.

Přihlásit se do soutěže Expedice Přeštěnice je totiž nutné do nadcházející neděle 18. dubna. O dva dny později – tedy 20. dubna – organizátoři festivalu zveřejní na svých internetových stránkách seznam kapel, které se do soutěže přihlásily, a návštěvníci budou hlasováním vybírat své nejoblíbenější formace.

Kapela, která získá nejvíce hlasů, vyhrává automaticky účast na festivalu, dva dny natáčení v hudebním studiu Prádelna v Milevsku a několik volných lístků na festival pro své fanoušky.

Kapely na druhém a třetím místě se pak 4. června zúčastní veřejného soutěžního klání, kdy přímo na koncertě v DK Milevsko vyberou jeho návštěvníci druhou kapelu, jejíž jméno rozšíří festivalový line-up. Ani kapela na třetím místě nepřijde zkrátka. Tu čekají volné vstupenky na Open Air Musicfest Přeštěnice pro všechny členy kapely.

A co nesmí v přihlášce do Expedice Přeštěnice chybět? Jaké podmínky musí kapely splnit, aby byly zařazeny do soutěže? To všechno je podrobně rozepsáno na festivalovém webu www.prestenice.cz

A teď už o samotném festivalu:

Jeho headlinerem bude německá kapela Die Happy v čele s charismatickou Martou Jandovou. Také další potvrzené kapely slibují už několik měsíců dopředu silný hudební zážitek. 8. – 10. července zahraje na loukách poblíž vesnice Přeštěnice například hvězda slovinského rocku – kapela Elvis Jackson nebo rakouští Kontrust, kteří sklidili ohromný úspěch už na loňském ročníku.

Návštěvou poctí přeštěnický festival také české kapely v čele s metalovou legendou Arakain nebo pop-rockovou Vypsanou Fixou. Místo se najde i pro lokální mladé kapely.

Návštěvníci mohou také vyhrát vstup zdarma, pokud do 18. dubna správně zodpoví soutěžní otázku třetího kola soutěže o volné vstupenky.

Die Happy – Supersonic Speed

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.