Jeffree Star a BrokeNCYDE na čarodějnice očarují Prahu | ABradio.cz

Jeffree Star a BrokeNCYDE na čarodějnice očarují Prahu

  • Jeffree Star a BrokeNCYDE na čarodějnice očarují Prahu Fotogalerie (5)
    • 19.04.2010
    • Tisk

    „Když jsem dospíval, nijak jsem si svůj život nemaloval,” vzpomíná Jeffree Star a rozkošnicky…

    Sdílejte článek:

„Když jsem dospíval, nijak jsem si svůj život nemaloval,” vzpomíná Jeffree Star a rozkošnicky si hladí svůj růžový copánek.

„Začal jsem chodit na kurz balzamování mrtvol. Všichni kolem mě štvali, tak jsem si říkal, že tihle lidi aspoň nemůžou mluvit. To bylo tak před čtyřmi pěti lety, byl jsem naštvaný fracek v gotických hadrech.“ Od té doby se toho u Jeffreeho mnoho změnilo.

Nyní si jeho profil na MySpace prohlédlo 68 milionů lidí, milion z nich teď najdete mezi jeho přáteli a dalších 56 000 příznivců Jeffreeho sleduje na Twitteru. Jeho turné po Americe a Velké Británii se rychle vyprodala, jeho první EP bylo první v tanečním žebříčku iTunes a teď se Jeffree chystá na vlastní reality show a značku kosmetických produktů.

Jeffree se rozvaluje na své růžové posteli, opírá se o růžové polštářky, které krásně ladí s růžovými stěnami jeho ložnice. Před ním leží bílý MacBook, na němž Jeffree udržuje kontakt se svou ohromnou armádou fanoušků, v kabelce má růžovou pistoli na slzný plyn na obranu proti ohromné armádě svých odpůrců. Když pozvedne své perfektně vytvarované obočí na znamení údivu, hledí na vás zároveň i zástupy dalších známých tváří vytetovaných na jeho těle: Katharine Hepburn, Sharon Tate, Hannibal Lecter, Marilyn Monroe, lady Diana, Elizabeth TaylorStřihoruký Edward.

V showbusinessu začínal jako maskér pornohvězd časopisu Hustler, pak se náhodou seznámil s Kelly Osbourne a o pár dní později se již představil po jejím boku na předávání Brit Awards. Jeho první rapy se na MySpace objevily jen jako žert, přesto se z nich později staly známé hity:“We Want Cunt,” “Straight Boys,” a “Ice Cream.”

„Moje věci byly jednu dobu hodně nateplo, samé rýmy o bonbónech a sladkostech,“ říká Star. „Chtěl jsem to trochu změnit, abych ukázal i svoji odvrácenou stranu. Fakt mě berou masoví vrazi a psychologie, ale ne všichni o tom chtějí poslouchat. Všichni chtějí písničky o tom, jak mě baví shopovat. Nikdo nechce slyšet o alkoholu v mojí rodině nebo o mých bratrancích, co jsou za mřížemi kvůli fetu.“

Jeffree Star – Lollipop Luxury

Jeffreeho album Beauty Killer kope řiť rockerům, popíkářům i electru. Drzé tracky “Fresh Meat” či “Getting Away With Murder” jsou dílem člověka, který poslední čtyři roky strávil klopením panáků na baru, šílením v nočních klubech a odepisováním na e-maily pubertálních fanoušků, kteří se už rozhoupali ke coming outu. Jeho hudba je odvážná, nevyzpytatelná a nebere si žádné servítky.

Pak už ani nepřekvapí, že jako parťáky na své nejnovější grandiózní světové turné si Jeffree vybral nezvyklou partičku BrokeNCYDE, šílence z New Mexica, kteří zahrají cokoliv od crunk rapu po hardcore screamo. BrokeNCYDE jsou experimentální partička jako žádná jiná. S jejich stylovým záběrem od crunku po hardcore screamo si můžete být jisti, že tohle nikde jinde neuslyšíte. Čtyřčlenná kapela BrokeNCYDE má však nejen nepopiratelnou dávku talentu, ale také jedinečný zvuk oblíbený u tisíců příznivců po celém světě. Jejich chytlavým nápěvům a průrazným beatům odolá málokdo. S BrokeNCYDE přichází nová svěží hudba, která vás chytne za všechny příslušné orgány a nepustí.

brokeNCYDE – 40oz

Jeffree Star a BrokeNCYDE vás přijedou bavit a šokovat do Lucerna Music Baru právě na čarodějnice, tedy 30. dubna 2010. Jako support se představí Synthetic Season z Velké Británie.

Vstupenky:

385,– Kč předprodej v pokladně Lucerna Music Baru

419,– Kč všechny pobočky sítě Ticketpro (včetně poplatku)

480,– Kč na místě

Více info na:

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.