Pražská MeetFactory už příští týden hostí Sperm Festival | ABradio.cz

Pražská MeetFactory už příští týden hostí Sperm Festival

Na akci, která se uskuteční ve 23. – 25. dubna na Smíchově, se můžete dostat zdarma. Stačí najít festivalový vinyl.

Fanoušci se v Meet Factory mohou těšit např. na baltimorského elektronického hudebníka s klasickým hudebním vzděláním z konzervatoře na newyorské univerzitě Dana Deacona, který vydal minulý rok úspěšnou druhou desku Bromst. Příznivce elektronické hudby potěší i polovina dua Super_Collider Cristian Vogel. Ten vystoupí společně s předním českým audiovizuálním umělcem Janem Šrámkem (VJ Kolouch) v exkluzivním živém setu.

Na své si přijdou i příznivci indie. Pro ně zahraje skupina Why?, která zabodovala loni svým druhým albem Eskimo Snow. Minimal techno naservíruje německý hudebník, DJ a producent Pantha du Prince. Multiinstrumen­talista Rob Barber a zpěvačka Mary Pearson tvořící elektronické duo High Places. Překvapením letošního ročníku bude třicetiletý průkopník žánru dubstep, DJ a producent Barry Lynn, který vystupující pod jménem Boxcutter.

Sperm Festival představí také kontroverzního architekta Karla Pragera a ozvučí němý film.

V rámci audiovizuálních performance se předvede trojice: Vladimir 518, Ondřej Anděr (Sifon z WWW) a David Vrbík. V premiéře představí performance SPAM – Karel Gott Prager věnovanou architektu Karlu Pragerovi.

Tomáš Dvořák (Floex) a Jiří Libánský (Líba) zase předvedou svůj unikátní hudební doprovod k německému němému filmu Roberta Wieneho Orlakovy ruce.

A jak se tedy dostat na Sperm festival úplně zadarmo?

V uplynulých týdnech dal o sobě festival vědět i netradičním propagačním formátem – vinylovou deskou, která byla ukrytá v pražských klubech, kavárnách i obchodech. Sperm Festival využil veřejný městský prostor a rozhodl se ho tímto způsobem oživit, navíc recykloval už staré desky.

Organizátoři mezi ostatní vinyly v kavárnách zamíchali 30 desek s hudbou zlatého slavíka Karla Gotta. Každý, kdo festialový vinyl s Kájou najde, dostane volňásek na páteční program s představením SPAM – Karel Gott Prager.

Vstupenky jsou stále k mání v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream. Třídenní permanentka vyjde na 490 korun, denní vstupenky pak od 190 do 290 korun.

Více informací lze nalézt na webu www.sperm.cz

Vladimir 518 feat. Hugo Toxxx & Orion

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.