Se Zebrahead přijedou do Prahy i Attack! Attack!

  • Se Zebrahead přijedou do Prahy i Attack! Attack! Fotogalerie (2)
    • 13.04.2010
    • Tisk

    Pod názvem Attack! Attack! se skrývá velšská rocková parta pocházející z městeček Caerphilly a Aberdare.

    Sdílejte článek:

Pod názvem Attack! Attack! se skrývá velšská rocková parta pocházející z městeček Caerphilly a Aberdare.

Attack! Attack! se dali dohromady v roce 2006 a odjeli už společná turné jak se slavnými emaři Funeral for a Friend, tak s Lostprophets, Said Mike, The Blackout či Go: Audio. Kapelu založil Neil Starr, bývalý zpěvák skupiny Dopamine, spolu s kolegy z kapel Adequate Seven a Pete's Sake.

Roku 2009 si Attack! Attack! odjeli společné britské turné se skupinou Tonight is Goodbye, na níž si každý den mezi sebou předávali pomyslnou štafetu hlavní kapely večera. V září loňského roku se kapela objevila na britském Butserfestu a svou písní „You and Me“ přispěla do populární videohry Guitar Hero 5.

Frontální útok na vaše zvukové bubínky uskuteční ještě společně s MC Larsem, se kterými se představí jako předskokani amerických Zebrahead a to 15. dubna od 20.hodin v prostoru pražského Lucerna Music Baru.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300,– Kč + poplatky, na místě za 400,– Kč.

Více info na:

www.myspace.com/…ckattackband

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.