Smíchovská pláž se otevře už za pár dní: vystoupí Lucie Bíla i Martin Dejdar | ABradio.cz

Smíchovská pláž se otevře už za pár dní: vystoupí Lucie Bíla i Martin Dejdar

  • Smíchovská pláž se otevře už za pár dní: vystoupí Lucie Bíla i Martin Dejdar Fotogalerie (12)
    • 09.04.2010
    • Tisk

    Oblíbená pláž nedaleko centra Prahy se otevře už za pár dní. Letošní pestrou sezonu tu už…

    Sdílejte článek:

Oblíbená pláž nedaleko centra Prahy se otevře už za pár dní. Letošní pestrou sezonu tu už ve čtvrtek 22. dubna zahájí svým vystoupením mj. zpěvačka Lucie Bílá, herec Martin Dejdar a skupina Hamleti.

Smíchovská pláž nabízí bílý písek, relaxaci u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty předních českých kapel, výtečné jídlo i lahodné drinky. Najdete ji na náplavce Hořejšího nábřeží v Praze 5 na Smíchově. Havaj v centru Prahy je netradičním prostorem pro relaxaci, centrem zábavy, kultury a večerního života pro obyvatele Prahy a návštěvníky hlavního města.

Letos nabídne navíc celou škálu vystoupení známých českých skupin a interpretů. Návštěvníci se tak mohou těšit na koncerty formací jako Sto zvířat, Mandrage či Vypsaná fixa. Chystá se i stylové odpoledne pro fanoušky hip-hopu, taneční muziky, pro starší ročníky vystoupí Michal Prokop nebo skupina Turbo.

První velká akce vypukne už tedy 22. dubna, kdy se brány Smíchovské pláže otevřou už v 16 hodin. Pozvání přijala zpěvačka Lucie Bílá, která pokřtí sezónu 2010 a představí novou charitativní akci, jejíž je patronkou. Dražbou diamantu ALO diamonds, který věnuje k tomuto účelu, bude provázat Martin Dejdar. Výtěžek půjde na konto Studia Oáza, což je kulturní centrum pro mentálně postižené v Praze.

Na další program naláká herec Braňo Polák. Nebudou chybět soutěže, výborné jídlo a pití, módní přehlídka a nebo výklad karet. Dále se o zábavu postará skupina Tam Tam batukada, Crock 14 nebo kapela Tradicion. Po osmé hodině večerní přijde na řadu skupina Hamleti v čele s Daliborem Gondíkem a Alešem Hámou. Na závěr je připraven ohňostroj, který k podobným akcím neodmyslitelně patří.

Program dalších dní už brzy najdete na stránkách www.smichovskaplaz.cz

Lucie Bílá – Bang Bang

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.