Největší zájem je o novou desku Radůzy a Madonnino koncertní DVD | ABradio.cz

Největší zájem je o novou desku Radůzy a Madonnino koncertní DVD

  • Největší zájem je o novou desku Radůzy a Madonnino koncertní DVD Fotogalerie (12)
    • 08.04.2010
    • Tisk

    Nejprodávanější deskou v České republice je novinka písničkářky Radůzy s názvem Miluju vás…

    Sdílejte článek:

Nejprodávanější deskou v České republice je novinka písničkářky Radůzy s názvem Miluju vás, o kterou můžete momentálně soutěžit i na našem webu ABradio.cz! Popové královně Madonně patří až druhá příčka prodejního žebříčku. Umístila se s DVD záznamem úspěšného turné The Sticky & Sweet Tour.

Na třetí místo se z čísla jedna v minulém týdnu posunul Pavel Bobek, který nahrávku českých verzí písní Johnnyho Cashe Víc nehledám… označuje za své poslední album. Čtvrtá je deska Tří sester s názvem Lázničky, jež nabízí tradiční porci hospodského rocku s nezaměnitelným zpěvákem Lou Fanánkem Hagenem. (o CD můžete soutěžit na webu ABradio.cz!)

O jedno místo si pohoršilo kompilační album Petr Kalandra & ASPM 1982 – 1990, které je tak tento týden na pátém místě prodejnosti. Šesté stejně jako před týdnem je CD a DVD záznam koncertu kapely Kabát Po čertech velkej koncert. Jeviště, stále ještě novinka skupiny Kryštof, poskočila z devátého na sedmé místo.

Stejně tak si o dvě příčky polepšila nahrávka Soldier Of Love britské zpěvačky s africkými kořeny Sade. Devátí jsou Gorillaz s deskou Plastic Beach. První desítku nejprodávanějších nahrávek uzavírá DVD houslisty Jaroslava Svěceného a bývalého člena skupiny Lucie Michala Dvořáka Vivaldianno MMVIII.

Ze zahraničních desek se v Česku dobře prodává Lady Gaga, výběr Bravo Hits 2010, album Hot rumunské zpěvačky Inny, náhrávka Amy MacDonald, archivní písně Jimiho Hendrixe a výběr Taneční liga 119.

V první dvacítce se z domácích nahrávek drží ještě Čechomor s Písněmi z hradů a zámků, skupina NightWork a provokativní projekt Romana Holého s Neruda.

Oficiální žebříček 50 nejprodáva­nějších alb a výběrů populární hudby publikuje česká pobočka IFPI každý týden na základě informací od prodejen, které pokrývají téměř polovinu objemu prodeje zvukových nosičů v České republice.

A ještě stručný přehled prodejnosti v posledním týdnu:

1. Radůza – Miluju vás

2. Madonna – The Sticky & Sweet Tour

3. Pavel Bobek – Víc nehledám…

4. Tři sestry – Lázničky

5. Petr Kalandra & ASPM 1982 – 1990

6. Kabát – Po čertech velkej koncert

7. Kryštof – Jeviště

8. Sade – Soldier Of Love

9. Gorillaz – Plastic Beach

10. Svěcený / Dvořák – Vivaldianno MMVIII

Kryštof – Obchodník s deštěm

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.